Taramayı geç
Güncelleme: 18:50 TSİ 11 Şubat. 2009 Çarşamba
Sponsor: 
Paylaş

Ay Tutulmasının Burçlarda Etkileri

Koç: Yangınlar, orman yangınları, havada nemin hızla azalması, ölümlü kazalar, bulaşıcı ateşli hastalıklar, kadınlar arasında erken doğumlar, düşük yoluyla biten hamilelikler, bir kadın liderin ölümü görülür.

Güncelleme: 18:50 TSİ 11 Şubat. 2009 Çarşamba

Koç: Yangınlar, orman yangınları, havada nemin hızla azalması, ölümlü kazalar, bulaşıcı ateşli hastalıklar, erken doğumlar, düşük yoluyla biten hamilelikler, bir kadın liderin ölümü görülür.

Boğa: Büyük baş hayvan hastalıkları, ufak şiddette depremler, bir kadın sanatçının ölümü veya ağır hastalığı (bu bir kadın yönetici de olabilir), kırsal hayatta zehirli yılanlarda artış görülür. Yılan ve akrep sokmalarına işaret ederken timsah gibi sürüngen saldırıları artar.

İkizler: Ani düşman saldırıları, yağmacılık, korsanlık, mülkün hacze uğraması, kredi borçlarından gelen hacizler, ünlü bir tüccarın ölümünü getirir.

Haberin devamı ↓
reklam

Yengeç: Bitmiş savaşların yeniden başlamasını, karmik problemleri, anne ölümlerini, kadınlarda göğüs kanserlerini, vergilerdeki artışları, güçlünün güçsüzden zorla aldığı haraçları gösterir.

Aslan: Bir kraliçenin ani hastalığını, büyük ve yaşlı kadınların ölümlerini, yöneticilerin ülkeler arası yolculuklarını, çocuklarda ortaya çıkabilecek ani hastalıkları ve spor karşılaşmalarında ortaya çıkan holiganizm benzeri şiddet olaylarını işaret eder.

Başak: Hastalık ve isyanları insanlar arasındaki karmaşayı, ölümcül hastalıkları, ufak işçilerin işten çıkarılmalarını, egoist bir kadından baskı görmeyi temsil eder.

Terazi: Sağanak yağmur ve dolu fırtınalarını tanınmış ve ünlü insanların ölümlerini, eş kayıplarını işaret eder.

Akrep: Korkunç hava olaylarını, depremleri, yıldırım çarpmasını, şiddetli hastalıkları, karmaşa katliam ve sarı hummayı, her tip terör olayını ve mafya organizasyonunu işaret eder.

Yay: Dinsel bir tapınağın soyulmasını gösterebilir ki bu, toplumda isyana sebep olabilir. Atların, eşeklerin ve develerin çalınabileceği ve zarar görebileceklerini, uzun seyahatlerde ölümleri, büyük deniz kazalarını, toplumda önemli bir fikir adamının ölümünü gösterir.

Oğlak: Erkekler arasındaki çekişmeleri, önemli ve toplumsal anlamda sevilen bir liderin korkunç bir şekilde katlini, ani çıkan savaşları, soygun ve tutuklamaları, ani bir şekilde ordunun darbe yaparak yöneticileri hapse atmasını gösterir.

Kova: Uçak kazalarını, su ve elektrikten dolayı gerçekleşen kazaları, banyo kazalarını toplumsal anlamda duygusal boşalımlardan oluşan küçük isyanları, parti ve gruplar arasında gerçekleşen kavgaları, toplumsal sıra dışı ani değişimleri, hava korsanlığını işaret eder.

Balık: Dini liderlerin ölümlerini, din adamları ve tıp doktorlarının saldırıya uğramasını, cezaevi isyanlarını, kederi, karada ve denizde soygunu ve yağmayı gösterir. Bu dönemlerde ülkelerin sağlık alanında olumlu reformlar yaptıkları da görülmektedir.  
http://www.astrologyanalyst.com

Bu habere puan verin
En yüksek puan alan haberler
Düşük
0.5 puan ver1 puan ver1.5 puan ver2 puan ver2.5 puan ver3 puan ver3.5 puan ver4 puan ver4.5 puan ver5 puan ver
Yüksek

0 kullanıcıdan 0 puan.
Facebook'ta Paylaşılanlar
0 Yorum yapmak için .
olarak oturum açmışsınız. Çıkış?
Gönder
0/1000

reklam