Taramayı geç
Güncelleme: 15:31 TSİ 11 Haziran. 2009 Perşembe
Sponsor: 
Paylaş

Cristiano Ronaldo Real Madrid'de

Manchester United, Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'yu 94 milyon Euro karşılığında Real Madrid'e vermeyi kabul etti. İspanyol ekibi, futbolcuyla da anlaşma sağlarsa, dünya transfer rekoru resmen kırılmış olacak.

NTV Spor
Güncelleme: 15:31 TSİ 11 Haziran. 2009 Perşembe

Real Madrid Avrupa transfer borsasını alt üst etmeye devam ediyor. Eflatun-beyazlılar, 65 milyon Euro'ya Milan'dan aldıkları Kaka'nın ardından Manchester United'ın Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'yu da kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

İngiltere Premier Lig şampiyonu Manchester United'da yönetim, bir süredir görüşme halinde bulundukları Real Madrid'in, Cristiano Ronaldo için yaptığı 94 milyon Euro’luk rekor transfer teklifini kabul ettiğini açıkladı.

Haberin devamı ↓
reklam

Manchester United Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Cristiano bir kez daha kulüpten ayrılma istediğini yineledi. Bunun üzerine kendisine, Real Madrid ile görüşmeler yapması için izin verdik" ifadeleri kullanıldı.

Eflatun-beyazlıların 94 milyon Euro'luk teklifini kabul ettiklerini açıklayan Manchester United yöneticileri, transferin 30 Haziran'a kadar netlik kazanacağını bildirdi.

Eğer transfer resmen gerçekleşirse, yine 2001'de Juventus'tan Real Madrid'e gelen Zinedine Zidane'ın 75 milyon Euro'luk futbol tarihinin en yüksek rakamlı transfer rekoru da kırılmış olacak.

Bu habere puan verin
En yüksek puan alan haberler
Düşük
0.5 puan ver1 puan ver1.5 puan ver2 puan ver2.5 puan ver3 puan ver3.5 puan ver4 puan ver4.5 puan ver5 puan ver
Yüksek

0 kullanıcıdan 0 puan.
Facebook'ta Paylaşılanlar
0 Yorum yapmak için .
olarak oturum açmışsınız. Çıkış?
Gönder
0/1000

reklam