Taramayı geç
Güncelleme: 13:49 TSİ 16 Haziran. 2009 Salı
Paylaş

Beşiktaş'ta Şeref Bey anıldı

Beşiktaş Kulübü'nün taraftar grubu 'Çarşı', siyah-beyazlı takımın efsane isimlerinden Şeref Bey lakaplı Ahmet Şerafettin’i, ölümünün 76. yılında mezarı başında andı.

NTV Spor
Güncelleme: 13:49 TSİ 16 Haziran. 2009 Salı

1923’te başlayan İstanbul Ligi’ne Beşiktaş’ın alınmaması üzerine verdiği mücadele ile siyah-beyazlı takımın ilk istanbul Ligi şampiyonu olmasında büyük pay sahibi olan ve siyah-beyazlı kulübün futbol şubesinin kurucusu Ahmet Şerafettin Bey, ölümünün 76. yıldönümünde anıldı.

Beşiktaş Kulübü’nün efsanelerinden ve Türk futbolunun ilk hakem hocalarından olan Şeref Bey için, Beşiktaş'ta toplanan yaklaşık 100 kadar siyah-beyazlı taraftar, tezahüratlar eşliğinde Yahya Efendi Mezarlığı'na yürüdüler.

"Nice Şeref'li şampiyonluklara" yazılı pankart açan siyah-beyazlılar, yol boyunca şampiyonluk marşları söylediler. Taraftarlar, henüz 39 yaşında siyah-beyazlıların sembol ismi olarak hayata veda eden Şeref Bey’in kabri başında dualar ettiler.

Haberin devamı ↓
reklam

Bu arada taraftarların, Fenerbahçe ile sözleşme imzalayan Mehmet Topuz ile ilgili açtıkları, "Asena'yı bile kıskandıran bir ritim duygusu, Mehmet Topuz. Dansözden de öte!" pankartı dikkat çekti.

Bu habere puan verin
En yüksek puan alan haberler
Düşük
0.5 puan ver1 puan ver1.5 puan ver2 puan ver2.5 puan ver3 puan ver3.5 puan ver4 puan ver4.5 puan ver5 puan ver
Yüksek

0 kullanıcıdan 0 puan.
Facebook'ta Paylaşılanlar
0 Yorum yapmak için .
olarak oturum açmışsınız. Çıkış?
Gönder
0/1000

reklam