Taramayı geç
Güncelleme: 20:10 TSİ 10 Ağustos. 2009 Pazartesi
Sponsor: 
Paylaş

Yeni zırhlı BMW 750 Li ve 760 Li

7 Serisi'ni temel alan yeni zırhlı araçlar, yolculuk yaparken riske maruz kalanların güvenlik gereksinimlerini karşılıyor.

Can Şaher
Editör
ntvmsnbc
Güncelleme: 20:10 TSİ 10 Ağustos. 2009 Pazartesi

Hem BMW 760Li High Security, hem de BMW 750Li High Security dünyanın BRV 2009 sertifikasını almış ilk modelleri ve her iki araç da yeni balistik koruma seviyesi VR7’nin gereksinimlerini karşılıyor. Son derece etkili koruyucu zırhları sayesinde Yeni BMW 7-Series High Security’nin saydam olmayan kaporta bölgeleri VR9 balistik koruma seviyesinin gereksinimlerini de karşılıyor. Böylece hem BMW 760Li High Security, hem de BMW 750Li High Security bir yandan bireysel hareketlilik segmentinde yeterli güvenliği sağlarken bir yandan da benzersiz yolculuk rahatlığı, üstün sürüş teknolojisi ve sürekli olarak güven dolu yolculuk yapmaya imkan tanıyan sayısız yenilikçi ekipman özelliği sunuyor.

Haberin devamı ↓
reklam

Araçlar BMW’nin azimli geliştirme çalışmaları sonucunda elde ettiği bulgulara ve güvenlik aracı mühendisliğindeki otuz yılı aşkın tecrübesine dayanıyor. Bu güvenlik konsepti üretim modeline paralel olarak geliştirilmiş ve BMW’nin Dingolfing fabrikasında güvenlik bileşenlerinin entegre edilmesi araç üretim sürecinin ayrılmaz bir parçası haline getirilmiş. Özel şasi bileşenleri sedanın zırh kaplaması nedeniyle oluşan ağırlık artışına mükemmel bir şekilde uyum sağlamış. Dolayısıyla güçlendirilmiş süspansiyon, amortisörler ve süspansiyon üst payanda bağlantıları modele özgü bileşen yelpazesi dahilinde yer alıyor. Bu yaklaşım sonradan takılan zırh kaplamasının boy ölçüşemeyeceği iyi ayarlı araç performans özelliklerini mümkün kılmış.

Bu habere puan verin
En yüksek puan alan haberler
Düşük
0.5 puan ver1 puan ver1.5 puan ver2 puan ver2.5 puan ver3 puan ver3.5 puan ver4 puan ver4.5 puan ver5 puan ver
Yüksek

0 kullanıcıdan 0 puan.
Facebook'ta Paylaşılanlar
0 Yorum yapmak için .
olarak oturum açmışsınız. Çıkış?
Gönder
0/1000

reklam