Taramayı geç
Güncelleme: 14:47 TSİ 15 Aralık. 2009 Salı
Sponsor: 
Paylaş

Adana’da kesik baş cinayeti

Adana’da bir evin bahçesinde başı vücudundan ayrılmış bulunan kadının, nalbur işi yapan bir genç ile dayısı tarafından öldürüldüğü belirlendi.

AA
Güncelleme: 14:47 TSİ 15 Aralık. 2009 Salı

ADANA - 28 Ekim’de Adana’nın Karataş ilçesinde 2 katlı yazlık bir evin bahçesinde bulunan ve elleri ile ayakları bağlandıktan sonra öldürüldüğü belirlenen 65 yaşındaki Hüsne Topal cinayeti ile ilgili çalışmalarını sürdüren polis ekipleri, cesedin bulunduğu yazlık evin sahipleri üzerinde yoğunlaştı.

Evin, Adana'nın merkez Yüreğir ilçesi Yamaçlı Mahallesi'nde nalbur dükkanı bulunan 29 yaşındaki Doğan Ş. tarafından kullanıldığını belirleyen ekipler, bu kişiyi gözaltına aldı.

Doğan Ş, emniyetteki ifadesinde, cinayeti dayısı Mehmet Güzel G. ile planladığını söyledi.

Haberin devamı ↓
reklam

İfade üzerine Mehmet Güzel G'de gözaltına alınırken, iki zanlının bidon almak için dükkana gelen Topal'ı eterle bayılttıklarını, daha sonra da elleri ve ayaklarını bağlayarak, otomobile koyduklarını söyledikleri öğrenildi.

Karataş Cumhuriyet Savcılığının talebi üzerine zanlılar Karataş'a gönderilirken, cinayeti neden işledikleri yönünde açıklamada bulunmadıkları belirtildi. Zanlıların cinayet suçunu da birbirlerinin üzerlerine attığı da kaydedildi.

Belediye Evleri Mahallesi'nde eşi öldükten sonra tek başına yaşadığı öğrenilen Topal'ın, olaydan yaklaşık 20 gün önce kaybolduğu, kendisine ait evdeki 2 bileziğin de yerinde olmadığı belirlenmişti.

Bu habere puan verin
En yüksek puan alan haberler
Düşük
0.5 puan ver1 puan ver1.5 puan ver2 puan ver2.5 puan ver3 puan ver3.5 puan ver4 puan ver4.5 puan ver5 puan ver
Yüksek

0 kullanıcıdan 0 puan.
Facebook'ta Paylaşılanlar
0 Yorum yapmak için .
olarak oturum açmışsınız. Çıkış?
Gönder
0/1000

reklam