Taramayı geç
Güncelleme: 15:15 TSİ 24 Eylül. 2010 Cuma
Sponsor: 
Paylaş

Evde tek başınayken boğazı kesildi

Eniştesi ve ablası işte olduğu sırada eve gelen saldırganlar 55 yaşındaki kadının boğazını keserek öldürdü. Kadının bileklerinde de bıçak yaraları tespit edildi.

ntvmsnbc ve Ajanslar
Güncelleme: 15:15 TSİ 24 Eylül. 2010 Cuma

HATAY - Hatay'da Hacı Ömer Alpagot Mahallesi Süreyya Halefoğlu Caddesi'nde bulunan tek katlı evde yaşayan 55 yaşındaki Şahide Narğis, sabah saatlerinde birlikte yaşadığı ablası ve eniştesini işe gönderdi.

Narğis, öğle saatlerinde ziyarete gelen yakınları tarafından bıçakla öldürülmüş halde bulundu.

Polis, Narğis'in boğazının kesilerek öldürüldüğünü, bileklerinde de bıçak yaralarının olduğunu belirledi. Cinayetle ilgili bulguları araştıran ekipler, evin yakınında  bulunan çöp kutularını da inceleyerek delil aradı.

Haberin devamı ↓
reklam

Abla Vahide ve aynı zamanda akrabası olan eşi Hasan Dip Narğis, sabah işe gittiklerini, Şahide Narğis'in evde yalnız olduğunu, olayı duyunca şoka uğradıklarını söylediler.

İlk eşinden boşanan ve ikinci eşini de 20 yıl önce kaybeden, üç kızı bulunan Şahide Narğis, yalnız olduğu için abla ve eniştesiyle aynı evde kalıyordu.

Olayın haber verilmesi üzerine annelerinin yaşadığı eve gelen kızları Serpil, Serap ve Sevda, durumu öğrenince baygınlık geçirdiler.

Bu habere puan verin
En yüksek puan alan haberler
Düşük
0.5 puan ver1 puan ver1.5 puan ver2 puan ver2.5 puan ver3 puan ver3.5 puan ver4 puan ver4.5 puan ver5 puan ver
Yüksek

0 kullanıcıdan 0 puan.
Facebook'ta Paylaşılanlar
0 Yorum yapmak için .
olarak oturum açmışsınız. Çıkış?
Gönder
0/1000

reklam