Taramayı geç
Güncelleme: 14:17 TSİ 08 Kasım. 2010 Pazartesi
Sponsor: 
Paylaş

Erbakan'dan Erdoğan'a ağır sözler

Saadet Partisi lideri Necmettin Erbakan Alman Die Welt gazetesine verdiği röportajda, Başbakan Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Gül'e ağır eleştiriler yöneltti.

ntvmsnbc ve Ajanslar
Güncelleme: 14:17 TSİ 08 Kasım. 2010 Pazartesi

BERLİN - Saadet Partisi’nin genel başkanlığına seçilerek siyasete geri dönen 84 yaşındaki Necmettin Erbakan, Başabakan Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e ağır eleştiriler yöneltti.

Almanya’nın saygın gazetelerinden Die Welt’e konuşan Erbakan, Başbakan Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Gül için “Onları bazı dış güçler buraya getirdi. Şu anki dünya düzeninin; ırkçı, Siyonist emperyalizmin, insanları köleye çeviren güçleri.

Batılı, Siyonist dünya düzenine bilmeden destek oluyorlar. Yaptıklarının çoğu yanlış. Vergiler ve borçlarla Siyonistlere para kazandırıyorlar.

Haberin devamı ↓
reklam

ERDOĞAN SİYONİZMİN KASİYERİ OLDU
Erdoğan siyonizmin kasiyeri oldu. O benim öğrencimdi. Ona yapması gerekenleri söyledim, ama dediklerimi yapmadı. Şimdi amacımız onu devirmek. Efsane Başbakan geri dönüyor” dedi.

Desteklerinin yüzde 15 olduğunu öne süren Erbakan, hükümetin yaptığı “nadir doğrulardan biri” olarak Haynünnisa Gül’ün türbanla resepsiyona katılmasını gösterdi. Ancak bunun dışında AB'ye girmeye çalışmak ve faizin geçerli olduğu Siyonist düzene uymak gibi birçok hata yaptığını söyledi.

Erbakan gelecek yıl seçimleri kazanacağını da söyledi.

Bu habere puan verin
En yüksek puan alan haberler
Düşük
0.5 puan ver1 puan ver1.5 puan ver2 puan ver2.5 puan ver3 puan ver3.5 puan ver4 puan ver4.5 puan ver5 puan ver
Yüksek

0 kullanıcıdan 0 puan.
Facebook'ta Paylaşılanlar
0 Yorum yapmak için .
olarak oturum açmışsınız. Çıkış?
Gönder
0/1000

reklam