Taramayı geç
Güncelleme: 16:23 TSİ 30 Mayıs. 2011 Pazartesi
Sponsor: 
Paylaş

Bakan korumasını böyle kovdu

Mersin'de seçim çalışmalarını sürdüren bakan Zafer Çağlayan, gazetecilerin görüntü almasını engelleyen ve tehdit eden korumasına "Çek git, kovuldun" diyerek çıkıştı. Bakan Çağlayan, gazetecilerden de özür diledi.

ntvmsnbc ve Ajanslar
Güncelleme: 16:23 TSİ 30 Mayıs. 2011 Pazartesi

Seçim çalışmalarını sürdüren Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, partisinin Mezitli İlçe teşkilatının Aklan Düğün Salonu’nda düzenlediği toplantıya katıldı.

Devlet Bakanı Çağlayan burada bir konuşma yaptı. Konuşması sırasında yaşlı bir kadın, Çağlayan’ın yanına geldi. Kadın, Bakan Çağlayan'a sıkıntılarını anlattı.

Bakan Çağlayan, vatandaşın yanına kadar gelip konuşmasını bölmesi üzerine "Korumalarım, adamlarım, nerede? yoklar mı?" diyerek tepki gösterdi.

Haberin devamı ↓
reklam

Bu gelişmeden sonra gazetecilerin görüntü almasını engelleyen bir koruma, gazetecilere el kol işaretleri yaparak "Çekmeyin lan diyorum size, çekerseniz makinelerinizi kırarım" dedi.

Gazeteciler, toplantı bitiminde konuyu Bakan Çağlayan’a iletti. Bu korumanın kim olduğunu gazetecilerden öğrenen Çağlayan, gazetecilerden özür dilemesini istedi.

AK Parti Mezitli İlçe Başkanı Mustafa Yıldız da yaşananlara şahit olduğunu söylemesi üzerine Çağlayan, bir anda öfkelenerek korumasına "Çek git buradan seni kovuyorum" diye çıkıştı.

Partililer tarafından sakinleştirilen Çağlayan, gazetecilerden de özür dileyerek, “Zor şartlar altında görev yapan siz sevgili gazeteci kardeşlerimden yaşananlar için özür dilerim" diye konuştu.

Bu habere puan verin
En yüksek puan alan haberler
Düşük
0.5 puan ver1 puan ver1.5 puan ver2 puan ver2.5 puan ver3 puan ver3.5 puan ver4 puan ver4.5 puan ver5 puan ver
Yüksek

0 kullanıcıdan 0 puan.
Facebook'ta Paylaşılanlar
0 Yorum yapmak için .
olarak oturum açmışsınız. Çıkış?
Gönder
0/1000

reklam