Taramayı geç
Güncelleme: 10:46 TSİ 07 Eylül. 2012 Cuma
Sponsor: 
Paylaş

Telefonlu fotoğraf makinesi yıl sonu Türkiye'de

Galaxy Note ile akıllı telefonlarda yeni bir segment yaratan Samsung, telefon ile fotoğraf makinesini buluşturan Galaxy Camera'yı geçtiğimiz hafta Almanya'da tanıttı. Galaxy Camera, 2012 yılı sona ermeden Türkiye pazarında satışa sunulacak. Cihaz, S III akıllı telefonuyla entegre olabilme özelliğiyle kendi alanında bir ilk.

Seçil BAŞKAYA
ntvmsnbc
Güncelleme: 10:46 TSİ 07 Eylül. 2012 Cuma

Almanya'nın başkenti Berlin'de geçtiğimiz hafta gerçekleşen Galaxy Note II lansmanını gerçekleştiren Samsung Başkanı Dr. Stephen Woo, telefon ile fotoğraf makinesini buluşturan Galaxy Camera'yı da ilk kez gözler önüne serdi.

Fotoğraf çekmeyi ve paylaşmayı sevenleri düşünerek Galaxy Camera'yı geliştirdiklerini vurgulayan Woo, 21x optik ‘super long’ yakın çekim özelliği ve 16.3 megapiksel çözünürlüklü görüntü sensörü ile cihazın yüksek kalitede dijital fotoğraflar ve video görüntüler çekme imkanı sunacağını açıkladı. Woo, Samsung Galaxy Camera'nın bağlantı özelliklerini ise 3G, 4G ve Wi-Fi olarak sıraladı.

Lansmana katılan Samsung Avrupa Genel Müdürü Stephen Taylor ise Galaxy Camera'nın ışık ayarları, ses kontrolü, farklı çekim modları ve yaratıcı özellikleri ile fotoğraf çekmeyi sevenleri cazbedeceğini ifade etti.

Haberin devamı ↓
reklam

8 GB hafızası bulunan ve zengin menu seçenekleri ile donatılan Galaxy Camera, video kalitesi ile de gelişmiş dijital kameraları aratmayacak.

Kullanıcıların Galaxy S3 ve yeni Note II'de dahil olmak üzere Samsung cihazlarına, bulut bilişim sistemi ile fotoğraf ve videoları aktarabilecekleri Galaxy Camera; sadece 305 gram ağırlığında. Ölçüleri ise 128.7mm x 70.8mm x 19.1mm.

Samsung Türkiye Kıdemli Pazarlama Müdürü Özlem Koçdar'ın ntvmsnbc'ye yaptığı açıklamaya göre; Galaxy Camera, 2012 yılı sona ermeden Türkiye'de satışa sunulacak.

Bu habere puan verin
En yüksek puan alan haberler
Düşük
0.5 puan ver1 puan ver1.5 puan ver2 puan ver2.5 puan ver3 puan ver3.5 puan ver4 puan ver4.5 puan ver5 puan ver
Yüksek

0 kullanıcıdan 0 puan.
Facebook'ta Paylaşılanlar
0 Yorum yapmak için .
olarak oturum açmışsınız. Çıkış?
Gönder
0/1000

reklam