Taramayı geç
Güncelleme: 00:24 TSİ 19 Şubat. 2013 Salı
Sponsor: 
Paylaş

Türkiye'nin sesi Mustafa Bozkurt

Türkiye’nin en güzel sesi dün gece Star TV ekranlarında belli oldu. İpi göğüsleyen Mustafa Bozkurt, kardeşlik mesajı verdi ve birinciliği Ahmet Kaya'ya armağan etti.

ntvmsnbc
Güncelleme: 00:24 TSİ 19 Şubat. 2013 Salı

Star TV'de ekranlara gelen, Türkiye'nin en çok izlenen ses yarışması 'O Ses Türkiye'nin kazananı belli oldu.

60 bin kişi arasından sıyrılan, 2012'nin ekim ayında jürinin karşısına çıkan ve sonrasında rakiplerini eleyen adaylardan 4'ü, dün gece büyük finalde kozlarını paylaştı.

Ve Türkiye attığı SMS'lerle 'Ayda mı, Berkan mı, Mustafa mı, Onur mu?' sorusunun yanıtını verdi: Mustafa.

Haberin devamı ↓
reklam

Onur Uğuş (Hülya Avşar), Berkan Taşkın (Murat Boz), Ayda Mosharraf (Murat Boz) ve Mustafa Bozkurt (Mustafa Sandal) canlı yayında en iyi performanslarını sergiledi ve Ayda ile Mustafa son ikiye kaldı.
Önce Berkan ardından da Onur elendi.


İki isim geçmiş programlarda seslendirdikleri şarkılardan ikisini daha söyledi; bu sürede SMS'ler alınmaya devam etti. 'İsyan' (  İZLE) ve 'Hakim Bey'(  İZLE)

Ve gelen SMS'ler sonunda Mustafa Bozkurt, Türkiye'nin sesi oldu (Yüzde 60'a 40) Böylece Mustafa Sandal, geçen sezon yarışmacısı birinci olan Murat Boz ile Hadise ve Hülya Avşar'a üstünlük kurmayı başardı.

Yaklaşık 4 saat süren canlı yayın sonunda birinciliği elde eden Mustafa Bozkurt, ödül olarak bir albüm ve son model bir araba kazandı.

NOT: 'O Ses Türkiye', çocuklara özel tek bir bölümle yine Star ekranlarında olacak. Özel bölüm için, çocuklarının seslerine güvenen aileler başvuruda bulunabilirler.

Bu habere puan verin
En yüksek puan alan haberler
Düşük
0.5 puan ver1 puan ver1.5 puan ver2 puan ver2.5 puan ver3 puan ver3.5 puan ver4 puan ver4.5 puan ver5 puan ver
Yüksek

0 kullanıcıdan 0 puan.
Facebook'ta Paylaşılanlar
0 Yorum yapmak için .
olarak oturum açmışsınız. Çıkış?
Gönder
0/1000

reklam