NTV

Madonna'dan İsrailli DJ'ye son dakika daveti

Dünya

Madonna'nın dün akşam TT Arena'da verdiği konserin açılışını İsrailli DJ Offir Nissam yaptı. İsrail'deki konserinde Ortadoğu'da barış mesajı veren Madonna'nın Türk-İsrail ilişkilerinin normalleşmesine katkı yapmak için DJ Offir Nissam'ı son anda davet ettiği ortaya çıktı.

İsrail'in başkenti Tel Aviv'deki konserinden bir hafta sonra dün akşam TT Arena'da sahneye çıkan Amerikan ünlü pop şarkıcısı Madonna'nın, Türk-İsrail ilişkilerinin normalleşmesine katkı amacıyla DJ Offir Nissam'ı konserinin açılışını yapması için son anda davet ettiği belirtildi.

İlişkili Haberler


İsrail merkezli The Times of Israel internet sitesinin haberine göre, Madonna konserinden birgün önce Çarşamba akşamı İsrailli DJ Offir Nissam'ı arayarak, İstanbul'daki konserinin açılışını yapmasını istedi. Yoğun bir konser programı olmasına rağmen DJ Offir Nissam, Madonna'nın "son dakika" teklifini kabul ederek, İstanbul'a geldi.

Madonna geçtiğimiz hafta İsrail'deki konserinde Ortadoğu'ya barış gelmesi temennisinde bulunmuş, şiddet bitmeden verdiği konserlerin tadının olmadığını vurgulamıştı.

Madonna'nın yanı sıra Beyonce ve Christian Aguilera gibi pop şarkıcılarının da remixlerini yapan İsrailli DJ Offir Nissam, Tel Aviv'deki gece hayatının aranan isimlerinden.