Angelina Jolie’nin avukatı Laura Wasser’ın boşanmasını sağladığı ünlüler

ntv.com.tr

ABD’li avukat Laura Wasser, Brad Pitt’ten boşanmak için dava açan Angelina Jolie’nin avukatlığını üstlendi. Hollywod’un ünlü boşanma avukatı, bugüne kadar pek çok ünlü ismin boşanmasını sağladı.

 • 1

  BOŞANMAK İÇİN ONU SEÇTİ

  BOŞANMAK İÇİN ONU SEÇTİ

  Hollywood'un ‘Brangelina’ lakaplı altın çifti Angeline Jolie ile Brad Pitt boşanıyor. Boşanma ve altı çocuğun velayeti için mahkemeye başvuran Jolie, dava için Hollywood'un boşanma avukatı olarak tanınan Laura Wasser’i seçti.

 • 2

  UZMANLAŞTI

  UZMANLAŞTI

  Boşanma alanında uzmanlaşan Wasser’ın bugüne kadar davalarına baktığı ünlüler arasında Ryan Reynolds, Heidi Klum, Ashton Kutcher ve Christina Aguilera gibi isimler var.

 • 3

  "GÜÇLÜ AVUKAT"

  "GÜÇLÜ AVUKAT"
  48 yaşındaki ABD’li avukat, The Hollywood Reporter'ın “100 güçlü avukat” listesine üç kez girdi.​
 • 4

  LİSTELERDE HEP O VAR

  LİSTELERDE HEP O VAR

  California Daily Journal'in “en iyi 100 avukat” listesindeki isimlerden biri olan Wasser, aynı zamanda 2012-2016 yılları arasında Southern California’nın “en iyi 50 kadın avukat” sıralamasında yer aldı.

 • 5

  ÖDÜL ALDI

  ÖDÜL ALDI

  Haziran 2008’de Aile Hukukçusu Zephyr M. Ramsey Ödülü’nü alan Wasser, 2012 ve 2013 yıllarında Los Angeles Magazine’in “en iyi 50 kadın avukat” listesine girdi.

 • 6

  OLAYLI DAVAYA BAKTI

  OLAYLI DAVAYA BAKTI

  Başarılı bir kariyeri olan avukatın, Angelina Jolie’nin vekaletini almadan önce üstlendiği son ünlü davası, Johnny Depp ile Amber Heard’ın boşanması oldu.  

 • 7

  ANLAŞMA SAĞLADI

  ANLAŞMA SAĞLADI

  Johnny Depp'in oyuncu eşi Amber Heard'a şiddet uyguladığı iddiaları haftalarca dünya magazin gündemine oturdu. Amerikalı oyuncunun, eşini dövmesinden yastıkla boğmaya çalışmasına, Amber Heard'in uçak tuvaletine saklanmasından Deep'in parmağını keserek kanıyla not bırakmasına kadar pek çok olay konuşuldu, tartışıldı. Sonunda Deep'in avukatı Laura Wasser ile Heard'ın avukatı Samantha Spector, taraflar adına 7 milyon dolar tazminat karşılığında boşanma anlaşmasına vardı.

 • 8

  AÇIKLAMA YAPTI

  AÇIKLAMA YAPTI

  Wasser, basına yaptığı açıklamada, "Taraflar karşılıklı olarak anlaşarak sorunlarını çözmüşlerdir. Psikolojik ya da fiziksel bir zarar verme niyeti söz konusu değildir" demişti.

 • 9

  PARAYI BAĞIŞLADI

  PARAYI BAĞIŞLADI

  Söz konusu tazminatı hayır kurumlarına bağışlaması şartı öne sürülen Depp, bu parayı avukatı Laura Wasser aracılığıyla kurumların hesaplarına yatırdı.

 • 10

  KIM KARDASHIAN'I BOŞATTI

  KIM KARDASHIAN'I BOŞATTI

  Wasser, 2011 yılında basketbolcu eşi Kris Humphries’ten iki aylık evlilik sonrası boşanan Kim Kardashian’ın avukatlığını üstlendi.

 • 11

  HILARY DUFF'IN AVUKATI

  HILARY DUFF'IN AVUKATI

  Wasser’in avukatlığını yaptığı diğer ünlüler Mike Rozbih, Shaquille O'Neal, Ashton Kutcher, Jane Lynch, John Logan, Charlie Hunnam, Hilary Duff oldu.

 • 12

  ÜNLÜ DAVALAR

  ÜNLÜ DAVALAR

  Ayrıca Travis Barker, Robin Tunney, Anthony LaPaglia, Laura Dern, Stevie Wonder, Kiefer Sutherland, Spike Jonze, Mike Rozbih’in de avukatlığını yaptı.

 • 13

  BRITNEY SPEARS'I SAVUNDU

  BRITNEY SPEARS'I SAVUNDU

  Nick Lachey, Kelis, Britney Spears, Jimmy Iovine, Brian Grazer, Peter Getty, Chris Albrecht, Anna Faris, Alexander Payne, James Mangold, Patricia Arquette, Jill Soloway, Kate Walsh, Jennifer Jason Leigh, Kenny G, Ashlee Simpson, Mariah Carey de Wasser’a başvurdu.

 • 14

  MEL GIBSON'IN EŞİ DE ONU SEÇTİ

  MEL GIBSON'IN EŞİ DE ONU SEÇTİ

  Mel Gibson’dan boşanmak isteyen Robyn Moore, milyarder Frank Caufield’den boşanmak isteyen Karen Caufield ve oyuncu Melanie Griffith, avukat Wasser sayesinde boşandı.

 • 15

  GWEN STEFANI'YE KARŞI

  GWEN STEFANI'YE KARŞI

  Gavin Rossdale, 2015 yılında Gwen Stefani’den boşanmak için Wasser’i seçti.

 • 16

  MÜZİSYENLERİN DE AVUKATI

  MÜZİSYENLERİN DE AVUKATI

  Müzik grubu üyeleri de Wasser’e velaket verdi. Bunlar arasında Linkin Park üyesi Chester Bennington, Red Hot Chili Peppers'ın gitaristi John Frusciante, Offspring'ten Dexter Holland, Korn'tan Jonathan Davis gibi isimler var.

 • 17

  YİNE BİR ALDATMA DAVASI

  YİNE BİR ALDATMA DAVASI

  Wasser, 2011 yılında, Arnold Schwarzenegger’ın eşini hizmetçiyle aldatıp çocuk yaptığı itirafı üzerine ayrılmak isteyen Maria Shriver’ın avukatlığını üstlendi.

 • 18

  BOŞANMAKTAN VAZGEÇTİLER

  BOŞANMAKTAN VAZGEÇTİLER

  2015 yılında Brian Austin Green’e boşanma davası açmak isteyen Megan Fox yine Wasser’e başvurdu, ancak çift boşanmaktan vazgeçti.