Cem Yiğit Üzümoğlu ile Simay Barlas birlikte mi? (Set aşkları)

ntv.com.tr

Hayat verdikleri karakterlerle, rol aldıkları dizilerin gözdeleri olan çiftler... İki aşığı, imkansızlığı, karşılıksız sevgiyi, zorundalıkları ve bir çok duyguyu rolü gereği canlandıran ikililer... Kiminin aşkı gerçeğe dönüştü kimisinin diziyle sınırlı kaldı. İşte partnerleriyle dikkat çeken dizi aşkları...

 • 1

  CEM YİĞİT ÜZÜMOĞLU VE SİMAY BARLAS


  'Adı Efsane' dizisinde rol alan Cem Yiğit Üzümoğlu ve Simay Barlas, önceki gece Bodrum sokaklarında görüntülendi. Sokak mağazalarını dolaşan Cem Yiğit Üzümoğlu ile Simay Barlas, muhabirleri görünce şaşırdı. Flaşların patlamasıyla Üzümoğlu'nun arkasına saklanmaya çalışan Barlas, görüntülenmekten kurtulamadı. Koşar adımlarla uzaklaşan ikili, gecenin karanlığında gözlerden kayboldu. İkili, bu hareketleri ile "Yeni bir dizi aşkı mı?" sorusunu akıllara getirdi. 

  İşte daha önce kameralara yansıyan dizi aşıkları...

 • 2

  BURCU ÖZBERK-ALPEREN DUYMAZ

  Direniş Karatay filminin setinde yeni bir aşk doğdu. Filmin iki genç oyuncusu Alperen Duymaz ve Burcu Özberk’in sette başlayan arkadaşlıkları aşka dönüştü. Filmde Türkan adlı savaşçı bir kadına hayat veren Burcu Özberk ve Kutay karakterini canlandıran Alperen Duymaz’ın 1 aydır birlikte oldukları iddia edildi.

 • 3

  FARAH ZEYNEP ABDULLAH-CANER CİNDORUK

  “Muhteşem Yüzyıl Kösem'in Silahtar Mustafa Paşa'sı Caner Cindoruk ile Farya'sı Farah Zeynep Abdullah dizinin setinde yakınlaşıp aşk yaşamaya başlamıştı. Çift, ilk kez basının karşısına birlikte çıktı.

  Yılmaz Erdoğan’ın “Münaşaka” oyununu izlemeye giden çift, kol kola poz verdi.

 • 4

  MİRAY DANER-KUBİLAY AKA

  Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin'in Hilal'i Miray Daner ile Ali Kemal'i Kubilay Aka'nın set arkadaşlığının aşka dönüştüğü iddia edildi. 

  Dizinin senaryosu gereği abi kardeşi canlandıran ikilnin, sernaryonun gidişatına zarar gelmemesi için basına birlikte görüntü vermekten kaçındığı ve bu yüzden Anadolu yakasında görüştüğü öne sürüldü. 

  İkili, geçtiğimiz günlerde yapılan Miray Daner'in doğum günü partisine ise birer dakika arayla gelmişti. 

 • 5

  ELİF DOĞAN-MUSTAFA MERT KOÇ

  “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinin Zeynep’i Elif Doğan ile Onur karakterine hayat veren Mustafa Mert Koç, önceki gün Kanyon AVM çıkışında görüntülendi. İkili flaşlar patlayınca paniğe kapıldı. Koç, gazetecilere, “Bizi neden çektiniz? yanlış anlamayın merakımdan sordum. Daha önce başıma böyle bir olay gelmedi” dedi. İklinin birlikte oldukları iddia edildi.

 • 6

  CEMRE GÜMELİ-EMRE TAŞKIRAN

  ‘Tatlı İntikam' dizisinde evli bir çifti canlandıran Cemre Gümeli ile Emre Taşkıran birbirlerine çok yakıştırılan yeni çift oldu. Dizi final yaptı ancak ikilinin aşkı gerçeğe dönüştü ve çift aşk yaşamaya başladı.

 • 7

  İLKER KALELİ-BURÇİN TERZİOĞLU

  "Poyraz Karayel" dizisinde birbirine aşık çifti canlandıran ikili, bir süre sonra set aşklarını gerçek hayata taşıdılar.

 • 8

  TUBA BÜYÜKÜSTÜN-KIVANÇ TATLITUĞ

  Bir süredir herhangi bir dizi projesinde yer almayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün, Star TV'nin yeni projesi Cesur ve Güzel ile ekranlara döndü. Büyüküstün güzelliğiyle, Tatlıtuğ ise yakışıklılığyla ekranın yeni dönemdeki gözde çiftleri arasına girdi.

 • 9

  BARIŞ ARDUÇ-ELÇİN SANGU

  Barış Arduç ile Gupse Özay'ın, Elçin Sangu'nun ise Yunus Özdiken ile devam eden ilişkileri olmasına rağmen, "Kiralık Aşk" dizisinin Defne'si ve Ömer'ini yakıştıran hayranları, dizideki aşkın gerçek olmasını istiyor. Bu sebeple ikilinin gerçek hayattaki aşklarında zaman zaman sıkıntılar yaşadıkları iddia ediliyor.

 • 10

  DENİZ ÇAKIR-OKTAY KAYNARCA

  Rol aldığı dizilerdeki aşkları gerçek hayata taşımasıyla sık sık gündeme gelen Deniz Çakır, "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisindeki partneri Oktay Kaynarca ile olan aşkını da gerçek hayata taşıdı. Dizide bir ayrı bir barışık süren ilişkileri gerçek hayatta da aynı şekilde devam ediyor.

 • 11

  NESLİHAN ATAGÜL-BURAK ÖZÇİVİT

  Neslihan Atagül önceki dizisi "Fatih Harbiye"de tanıştığı Kadir Doğulu ile olan ilişkisini evlilikle taçlandırırken, Burak Özçivit ise "Çalıkuşu" dizisinde tanıştığı Fahriye Evcen ile ilişkisini sürdürüyor. "Kara Sevda"nın Nihan'ı ve Kemal'i dizide kavuşmak için mücadele eden iki aşığı canlandırıyor.

 • 12

  ENGİN ÖZTÜRK-HAZAR ERGÜÇLÜ

  "Yüksek Sosyete"nin Cansu ve Kerem'i birbirlerinden gerçekleri saklayan, söyledikleri yalanlardan kurtulmaya çalışan iki aşığı canlandırıyorlar. Engin Öztürk, İdil Fırat ile olan 1.5 yıllık ilişkisini noktalarken, Hazar Ergüçlü'nün devam eden bir ilişkisi bulunmuyor.

 • 13

  BURCU ÖZBERK-ALİ ERSAN DURU

  "Şahane Damat" dizisinde aşkları belirsiz çifti canlandıran Melike, (Burcu Özberk) daha önce rol aldığı "Güneşin Kızları"ndaki Berk Atan ile aşk yaşamıştı. Dizinin Mehmet'i (Ali Ersan Duru) ise Cansu Tosun ile ilişki yaşıyor.

 • 14

  BURCU BİRİCİK-BİRKAN SOKULLU

  "Hayat Şarkısı"nın Hülya ve Kerim'i evli çifti canlandırıyor. Aralarındaki diyaloglarla izleyicilere eğlenceli anlar yaşatan ikilinin gerçek hayatta süren ilişkileri varken, birbirlerine yakıştırılıyorlar. 

 • 15

  ERKAN PETEKKAYA-ŞÜKRAN OVALI

  "Paramparça"nın Cihan'ı Erkan Petekkaya'nın dizi partnerleri sürekli değişiyor. Ebru Özkan (Dilara) dizinin daimi partneri olarak devam ederken, Gülseren karakterini canlandıran Nurgül Yeşilçay olaylı bir şekilde diziden ayrılmıştı. Yeşilçay'ın yerine gelen Şükran Ovalı ise aynı şekilde Petakkaya ile tartışmaları sonucunda dizinin sezon finalinde kadrodan ayrılmıştı.

 • 16

  FURKAN ANDIÇ-LEYLA LYDIA TUĞUTLU

  "Tatlı İntikam"ın Pelin'i (Leyla Lydia Tuğutlu) ile Sinan'ı (Furkan Andıç) yıllar sonra tekrar bir araya gelen iki aşığı canlandırdı. İzleyenler ikiliyi birbirine çok yakıştırıyordu ancak dizi erken final yaparak ekranlara veda etti.

 • 17

  DEMET ÖZDEMİR-FURKAN PALALI

  "No309"un Lale'si (Demet Özdemir) ile Onur'unun (Furkan Palalı) hayranları tarafından yakıştırılmaları, gerçek hayatta ilişkisi olan Özdemir'e zor zamanlar yaşatmıştı. Özdemir, daha önce rol aldığı "Çilek Kokusu" dizisinde Yusuf Çim ile olan set aşkını gerçek hayata taşımıştı.

 • 18

  SERKAN ÇAYOĞLU-HANDE DOĞANDEMİR

  Hande Doğandemir, bir dönem aynı dizide rol aldığı Kerem Bursin ile anılırken, Serkan Çayoğlu ise eski dizisinde ki partneri Özge Gürel ile anılıyordu. "Hayatımın Aşkı" dizisinin Demir'i ile Gökçe'si reklamcılık şirketinde çalışan iki aşığı canlandırdı.

 • 19

  BELÇİM BİLGİN-İBRAHİM ÇELİKKOL

  Gerçek hayatta bir zamanlar Sinem Kobal ve Deniz Çakır gibi ünlülerle anılan İbrahim Çelikkol, dizide de çalkantılı aşk hayatına sahipti. Kördüğüm dizisindeki rol arkadaşı Belçim Bilgin'in ise Yılmaz Erdoğan'la evliliği devam ediyor. 

 • 20

  HANDE ERÇEL-BURAK DENİZ

  "Aşk Laftan Anlamaz" dizisinin Hayat'ı (Hande Erçel) eski dizisinde ki rol arkadaşı Tolga Sarıtaş ile yakıştırılıyordu. Erçel, bu yakıştırmalara Ekin Mert Daymaz ile samimi bir şekilde görüntülenerek noktayı koymuştu. Dizinin Murat'ı, (Burak Deniz) ise önceki dizisi olan "Tatlı Küçük Yalancılar"da tanıştığı Büşra Develi ile ilişkilerine devam ediyor. Hayat ve Murat karakterleri patron asistan arasındaki aşkı canlandırıyor.

 • 21

  SELİN ŞEKERCİ-KAAN TAŞANER

  "Rengarenk" dizisinde rol alan ikili dizi öncesinde tanışıyorlardı. Dizinin Renk'i ve Can'ı gerçek hayatta da uzun süredir ilişki yaşıyorlar.

 • 22

  PELİN KARAHAN-YURDAER OKUR

  "Yeter" dizisinin Aylin ve Yekta'sı zorla sürdürülen evlilik karakterlerini canlandırdı. Karahan', (Aylin) diziden ayrıldı ve Bedri Güntay ile olan evliliği dizideki evliliğin aksine oldukça güzel gidiyor. 

 • 23

  AMİNE GÜLŞE-TOLGAHAN SAYIŞMAN

  Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe'nin başrolleri paylaştığı "Asla Vazgeçmem" dizisinde yer alan samimi sahneleri, Sayışman'ın gerçek hayattaki aşkında ayrılığa sebep olmuştu. Almeda Abazi ile aşk yaşayan Sayışman, sevgilisinin kıskançlık krizlerini birlikte aşarak ilişkilerine devam ediyorlar.

 • 24

  ALGI EKE-MERT EKİN DAYMAZ

  "Hayat Sevince Güzel" dizisinin Zarife ve Savaş'ı köy yerinde yaşayan çifti canlandırıyor. Ekin Mert Daymaz'ın (Savaş) ismi gerçek hayatta meslektaşı Hande Erçel ile anılıyor.