Gurur, Oya Aydoğan'ın mirasını açıkladı

Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan, annesinin bıraktığı mirastan ve onun özel kasasından bahsetti

 • 1

  CANLI YAYINDA KONUŞTU

  CANLI YAYINDA KONUŞTU
  Star TV ekranlarında yayınlanan Seren Serengil ve Deniz Akkaya'nı sunduğu 'Duymayan Kalmasın' programına canlı olarak bağlanan Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan, annesinin bıraktığı mirastan ve onun özel kasasından bahsetti.
 • 2

  BÜLENT ERSOY İLE GERGİNLİK

  BÜLENT ERSOY İLE GERGİNLİK
  Gurur, telefonla bağlandığı canlı yayında Bülent Ersoy'la olan gerginlikten, annesinin yokluğuna dair pek çok konuda açıklamalarda bulundu.
 • 3

  MAHÇUP ETMEYECEK BİRİKİM

  MAHÇUP ETMEYECEK BİRİKİM
  Annesini özlediğini ama hayatın devam ettiğini söyleyen Gurur Aydoğan, Seren Serengil'in "Annenin yokluğundan sonra maddi anlamda sorun yaşıyor musun?" sorusuna, "Annem beni hayatım boyunca kimseye mahçup etmeyecek derecede birikim bıraktı" şeklinde bir yanıt verdi.
 • 4

  "BUZLARI ERİTECEĞİZ"

  "BUZLARI ERİTECEĞİZ"
  Bülent Ersoy'un kendisinden telefon beklediğini de sözlerine ekleyen Gurur Aydoğan, en kısa zamanda onu arayarak aralarındaki buzları eriteceklerinin de sinyalini verdi.
 • 5

  "ÖZEL KONUŞMAK İSTERİM"

  "ÖZEL KONUŞMAK İSTERİM"
  Oya Aydoğan'ın özel kasasını açtığını da canlı yayında açıklayan Aydoğan, program sunucuları Deniz Akkaya ve Seren Serengil'in kasada neler olduğuna dair sorularına, "Bunu özel olarak konuşmak isterim ancak tabi ki mücevherleri vardı ve onlar kasasında duruyordu" şeklinde bir açıklamada bulundu.