Justin Bieber ile Sofia Richie ayrıldı

Kanadalı genç popçu Justin Bieber ile dünyaca ünlü şarkıcı Lionel Richie'ın kızı Sofia Richie ilişkilerini noktaladı.

 • 1

  6 HAFTA SÜRDÜ

  6 HAFTA SÜRDÜ
  Ünlü magazin sitesi TMZ’nin haberine göre geçtiğimiz ağustos ayında birlikte görüntülenen ve Bieber’in ‘Hiçbir kızla bu kadar ciddi olmamıştım’ dediği ilişkisi de 6 hafta sürdü.
 • 2

  AYRILIK SEBEBİ NE?

  AYRILIK SEBEBİ NE?
  UsWeekly’nin haberine göre ayrılığın sebebi, Bieber’ın eski sevgilisi Selena Gomez’i sürekli aramaya çalışması. İddialara göre Gomez telefon numarasını değiştirdi ve arkadaşlarını da yeni numarasını Bieber’a vermemeleri konusunda uyardı.
 • 3

  MEKSİKA TATİLİ

  MEKSİKA TATİLİ
  Geçtiğimiz günlerde Justin Bieber, Sofia Richie'ın doğum günü nedeniye sevgilisini Meksika tatiline çıkarmıştı. Los Cabos'ta gözlerden uzak tatilin keyfini çıkaran çifti paparazziler böyle görüntülemişti.
 • 4

  "BU KADAR KÖTÜ OLAMAZSINIZ"

  "BU KADAR KÖTÜ OLAMAZSINIZ"
  Justin Bieber, Sofia uğruna eski sevgilisi Selena Gomez’le tartışmış ve hayranları sevgilisi hakkında kötü yorumlar yazıyor diye hayranlarına 'Eğer böyle nefret dolu mesajlar yazmaya devam ederseniz hesabımı gizli yapacağım. Gerçekten benim hayranımsanız bu kadar kötü olamazsınız' demişti.
 • 5

  "İKİNİZ ARASINDA ÖZEL OLMALI"

  "İKİNİZ ARASINDA ÖZEL OLMALI"
  Bunun üzerine Selena Gomez, “Eğer nefrete katlanamıyorsan, o zaman kız arkadaşının fotoğraflarını paylaşmayı bırak. Sadece ikiniz arasında özel olmalı. Hayranlarına sinirlenme. Onlar seni seviyorlar” şeklinde cevap verdi.
 • 6

  HESABINI KAPATTI

  HESABINI KAPATTI
  22 yaşındaki Bieber, Selena Gomez ile Sofia Richie arasında kalınca Instagram hesabını sildi. Bieber'ın sosyal medya hesabında 77.8 milyon takipçisi vardı.
 • 7

  ABLASINI KIZDIRDI

  ABLASINI KIZDIRDI
  Son dönemde sık sık sevgili değiştiren genç şarkıcı Justin Bieber'ın aşkı iki kız kardeşi birbirine düşürmüş, TV yıldızı Nicole Richie, Bieber ile flört eden ve birlikte çıktıkları tatilin fotoğraflarıyla gündem yaratan kardeşi Sofia'ya sevgili seçimi nedeniyle kızmıştı.
 • 8

  KARİYERİNE ARA VERDİ

  KARİYERİNE ARA VERDİ
  Justin Bieber'in en uzun ilişkisi olan Selena Gomez, yakın bir zamanda Lupus hastalığı nedeniyle depresyon ve anksiyete yaşadığını açıklamış ve kariyerine ara verdiğini ifade etmişti.