Selena Gomez: Yenilmiş ve utanmış hissediyorum

Yıllarca Justin Bieber ile inişli çıkışlı bir ilişki yaşayan Selena Gomez, özel hayatında güven sorunu yaşadığını itiraf etti.

 • 1

  GÜVEN SORUNU İTİRAFI

  GÜVEN SORUNU İTİRAFI
  Yıllarca Justin Bieber ile inişli çıkışlı bir ilişki yaşayan, son olarak Orlando Bloom ile bir partide samimi şekilde görüntülenen Selena Gomez, özel hayatında güven sorunu yaşadığını itiraf etti.
 • 2

  AŞK VE ŞÖHRET AÇIKLAMALARI

  AŞK VE ŞÖHRET AÇIKLAMALARI
  Müzik dünyasının en ünlü yıldızlarından Selena Gomez, Marie Claire Dergisi'nin ABD versiyonuna konuştu. 23 yaşındaki yıldızın dergiye aşk hayatı ve şöhret yolculuyğula ilgili yaptığı açıklamanın satırbaşları şöyle:
 • 3

  "FLÖRT SADECE EĞLENİRKEN GÜZEL"

  "FLÖRT SADECE EĞLENİRKEN GÜZEL"
  Elbette biriyle flört ediyorum ve hayatımın en eğlenceli dönemini geçiriyorum. Ama kimseye güvenmiyorum. Bu nedenle flört benim için sadece eğlenebileceğim zamanlarda güzel.
 • 4

  "KARARI BEN VERİRİM"

  "KARARI BEN VERİRİM"
  Hayatımın merkezinde doğruluk var. Menajerlerime güveniyorum. Benim için harika tercihler yapıyorlar ancak iş konusunda kararı her zaman ben veririm.
 • 5

  "ÖZEL HAYATIM SORULUYOR"

  "ÖZEL HAYATIM SORULUYOR"
  Röportajlarımda çalışmalarımı anlatmak istiyorum ama tamamen özel hayatımla ilgili sorularla karşılaşıyorum.
 • 6

  YENİLMİŞ BİR PARÇAM VAR

  YENİLMİŞ BİR PARÇAM VAR
  İçimde kendimi yenilmiş bazen de utanmış hissettiğim bir parça var. Fakat yüzümde her zaman bir gülümseme görürsünüz çünkü negatif hislerin beni ele geçirmesine izin vermem.
 • 7

  "MİLYONLARCA SORU SORUYORUM"

  "MİLYONLARCA SORU SORUYORUM"
  Kendimi yansıtan şeyler yapmak istiyorum. İnsarların bana "Sadece ünlü" gibi bakmasını istemiyorum. Saçma sorular sormaktan korkmuyorum. Attığım her adımla ilgili kendime milyonlarca soru soruyorum.