Tarkan'dan seyircilere sitem

DHA

Tarkan Expo 2016 Antalya ikinci kez sahne aldı. Konseri 15 bini aşkın kişi izledi.

 • 1

  İLK KEZ

  İLK KEZ
  Antalya’nın evsahipliğinde 22 Nisan’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan ve Türkiye’nin ilk Expo’su Expo 2016 Antalya’da önceki gece megastar Tarkan ikinci kez sahneye çıktı.
 • 2

  'ÇİÇEK VE ÇOCUK'

  'ÇİÇEK VE ÇOCUK'
  Antalya’nın ‘Çiçek ve Çocuk’ temasıyla ‘Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya’ sloganıyla botanik dalında düzenlenen Expo 2016 Antalya’nın Kır Aktivite Alanı’nda düzenlendi.
 • 3

  'CUBBA' İLE BAŞLADI

  'CUBBA' İLE BAŞLADI
  Tarkan, konserine yeni albümünün çıkış parçası ‘Cubba’ ile başladı. Konserde, basın mensuplarının sadece ilk şarkı boyunca görüntü almasına ve fotoğraf çekimine izin verildi.
 • 4

  ESKİ VE YENİ PARÇALAR

  ESKİ VE YENİ PARÇALAR
  Konserine ‘Gül Döktüm Yolları’na adlı şarkıyı söyleyerek devam eden Tarkan, eski albümlerinden de birçok şarkıyı seslendirdi.
 • 5

  CEP TELEFONU SİTEMİ

  CEP TELEFONU SİTEMİ
  Konser boyunca binlerce hayranı sanatçıyı cep telefonu kameralarıyla kaydetti. Hayranlarına görüntü almak yerine konsere adapte olmalarını söyleyen Tarkan, “Cep telefonuyla uğraşmaktan konserin keyfine varamıyorsunuz. Cep telefonu çıktı, bozuldu. Cep telefonlarını bırakın ve konserin keyfini çıkarın” dedi.
 • 6

  İKİ SAAT SÜRDÜ

  İKİ SAAT SÜRDÜ
  Yaklaşık 2 saat sahnede kalan sanatçıyı 15 bin kişilik alanın hınca hınç dolduran müzikseverlerin yanı sıra birçok kişi de konser alanı dışından izledi.