NTV

'Umudun Kıyısında' filminden ilk afiş

Sanat

Başrollerini Burçin Abdulah, Gülşah Çamoğlu, Ümit Acar, Mihriban Er ve Levent Sülün’ün paylaştığı 'Umudun Kıyısında' filminin afişi çıktı.

Yapımcılığını İsmail Çağlar’ın yaptığı, yönetmen koltuğunda Haydar Işık’ın oturduğu 'Umudun Kıyısında' filminin afişi yayımlandı.

İki kanser hastasının duygusal hikayesinin konu edindiği ‘Umudun Kıyısında’ filmi 5 Mayıs’ta vizyona girecek.

Başrollerini Burçin Abdulah, Gülşah Çamoğlu, Ümit Acar, Mihriban Er ve Levent Sülün’ün paylaştığı filmin konusu şöyle:

Ufuk İstanbul’da yaşayan bir fotoğraf sanatçısıdır. Hayatı hoyratça yaşayan adamın tek önemsediği konular gerçeklik, fotoğraflarına da konu ettiği küresel ısınma ve yenilenebilir enerji konularıdır. Ancak bunların hepsi değişmektedir. Tam aşık olduğu bir kadınla mutlu olduğu sırada annesinin hastalığını öğrenir. Bu süreçte kendisinde de bir şeylerin ters gittiğini fark eder. Bir gün ani bir baygınlık geçirmesiyle gözlerini hastanede açar. Hastane odasını Umut isimli bir delikanlıyla paylaşmaktadır ve Umut, Ufuk'un tam tersidir. Hayat doludur, neşelidir ve iyimserdir. Kısa süre sonra ikisinin de beyninde tümör olduğu ortaya çıkar. Hayatını sevgiden uzak yaşadığını fark eden Ufuk'un artık en büyük amacı hayat dolu Umut'a bu süreçte yardımcı olmaktır. İkilinin arkadaşlığı hayata tutunmaları için bir umut olacaktır.

ETİKETLER