NTV

Benitez: Kimse benimle konuşmadı

Spor

Liverpool Menajeri Benitez, takımdaki geleceğiyle ilgili kimsenin kendisiyle birşey konuşmadığını söyledi.

İngiltere Premier League takımlarından Liverpool menajeri Benitez, kulüpten hiç kimsenin kendisiyle geleceğe dair birşey konuşmadığını söyledi.

Ada basınında adı sık sık İtalya Serie A takımlarından Juventus ile anılan İspanyol teknik adam, şu anda bunları düşünmediğini ve sadece UEFA Avrupa Ligi yarı finalinde bugün karşılaşacakları Atletico Madrid maçına odaklandığını ifade etti.

Tüm sezon boyunca yerine Martin O'Neill, Jose Mourinho, Jurgen Klinsmann ve Frank Rijkaard gibi teknik adamların geleceğiyle ilgili iddiaları dinlediğini belirten Benitez, fakat sadece kendi işini yapmaya devam ettiğini kaydetti.

UEFA Avrupa Ligi'nde finale çıkmak için tamamen İspanyol ekibiyle yapacakları maça motive olduğunu anlatan deneyimli teknik adam, ''Fakat kulüpten hiç kimse geleceğe dair benimle konuşmadı. Benim için her zaman bir sonraki maç önemlidir. Avrupa'da final oynamak her kulüp için büyük bir şeydir'' diye konuştu.

2004 yılından bu yana ''Kırmızılar''ı çalıştıran Benitez, bu sürede Liverpool ile Şampiyonlar Ligi Kupası, UEFA Süper Kupa ve İngiltere Federasyon Kupası'nı (FA Cup) kazanmayı başardı.