NTV

Dursun Özbek: Bunu yapanlar cezasını çekecek

Ntvspor

Spor

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, telefonla rahatsız edilmeleri hakkında yaptığı açıklamada, “Suç duyurunda bulundum. Soruşturma aşamasında. Bunu yapanlar elbet cezasını çekecek. Ben hizmet için buradayım. Onları yasalara emanet ediyorum” dedi.

İlişkili Haberler

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği’nin gelenekselleşen “Galatasaray’da Yılın Sporcusu” ödül töreninde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Telefonla sürekli rahatsız edildiğinin hatırlatılması üzerine Özbek, “Divan kurulunda üyelere anlattım. Bundan 1 buçuk ay önce, birileri benim ve eşimin telefonlarını internete vermiş. Bunun içinde taciz, tehdit var. Bunu Galatasaraylı olmayanların yaptığı düşüncesindeyim. Çünkü ben Galatasaray Başkanıyım. Galatasaray Başkanına bunu Galatasaraylı yapmaz. Dolayısıyla hangi nedenle yapıldığı konusunda endişem var. Ben bunu divanda paylaştım. Çünkü hoş bir şey değil. İnternet sayfasına koyup, arayın, taciz edin denmesi son derece yanlış. Suç duyurunda bulundum. Soruşturma aşamasında. Bunu yapanlar elbet cezasını çekecek. Ben hizmet için buradayım. Bu manada özverili çalışmalar yapıyoruz. Bunu gölgelemek için yapıyorlar. Bu şekilde davranış, bizim kültürümüzde yok. Ayıp, kabul edilemez. Onları yasalara emanet ediyorum” diye konuştu.

ETİKETLER