NTV

Hurma: Gökhan'a kapımız açık

Spor

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, şartların oluşması halinde eski futbolcuları Trabzonsporlu Gökhan Ünal'ı transfer edebileceklerini açıkladı.

KAYSERİ - Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Trabzonspor'da forma giyen eski futbolcuları Gökhan Ünal'a, koşullar oluşması durumunda kapılarını açabileceklerini belirtti.

Hurma, yaptığı açıklamada, bazı internet sitelerinde Gökhan Ünal'ın Trabzonspor'da zor dönem geçirdiği ve Kayserispor'a dönmek istediği yönünde haberler çıktığını hatırlattı.

Gökhan Ünal'ın Kayserispor'da başarılı bir dönem geçirdiğini ve şu an Trabzonspor'un sözleşmeli oyuncusu olduğunu ifade eden Hurma, ''Gökhan Ünal, takımımızda gol kralı olmuş, birçok sevinci yaşatmış bir oyuncu. Yoğun baskılar sonucunda ve o dönemki şartlarda, takımda çok başarılı olduğu bir dönemde oyuncumuzu satmak zorunda kaldık. Gökhan, şu an Trabzonspor'un oyuncusu. Bizim başka bir takamın oyuncusu ile ilgilenmemiz söz konusu olamaz. Ama, koşullar oluşursa bize gol krallığı yaşatan oyuncumuza kapımız her zaman açıktır. Ekonomik şartlar oluşursa, Trabzonspor bu oyuncu ile yollarını ayırırsa veya başka türlü şartlar oluşursa Gökhan'ın her zaman başımızın üstünde yeri vardır.'' diye konuştu.