NTV

İşte Fenerbahçe'nin yeni formaları!

Ntvspor

Spor

Fenerbahçe'nin 2009-2010 sezonunda giyeceği formalar düzenlenen törenle tanıtıldı.

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın 2009-2010 sezonunda giyeceği formalar ve Fenerium'un sonbahar/kış koleksiyonunun tanıtımı yapıldı.

İlişkili Haberler


FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nın Fenerium tribününde bulunan protokol tribünü önünde kurulan platformda gerçekleştirilen tanıtıma, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerinin yanısıra üretici Adidas firmasının yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı. Yöneticiler ve VIP davetliler tanıtımı protokol tribününden izlerlerken, futbolculardan Alex, Roberto Carlos, Güiza ve Kazım da bu bölümde yer aldılar.

FUTBOLCULAR PODYUMA ÇIKTI
Fenerbahçe'nin yeni sezon formalarını mankenler eşliğinde podyuma çıkan futbolcular tanıttı.

Dans gösterisiyle başlayan gecede mankenler Fenerium'un sonbahar-kış koleksiyonunu tanıttılar. Gecede son olarak futbolcular, mankenler eşliğinde sahneye çıkarak yeni sezon için tasarlanan formaları gösterdiler.

Futbolculardan Mehmet Topuz, Bekir, Bilica, Vederson, Özer ve Abdülkadir çubuklu, Selçuk, Gökhan, Ali ve Furkan, sarı-beyaz, yeni transferler Dos Santos ve Oliveira ile Deniz, Önder, Deivid, Emre, Semih ve Onur da arma formayla sahnedeki yerlerini aldılar.

Sarı-lacivertli ekibin akşam saatlerinde İstanbul'a getirdiği yeni transferleri Andre Dos Santos ve Cristian Oliveira, Fenerbahçe Konukevi'ne yerleştikten sonra ayaklarının tozuyla geceye katıldılar.

Kaleciler Volkan Demirel, Volkan Babacan, Mert ve Ertuğrul da bu sezon satışa sunulacak kaleci kazaklarıyla sahneye çıktılar.

Başkan Yıldırım ve yöneticiler ile protokol tribününde bulunanlar, futbolcular yeni sezon formalarıyla sahaya çıktıklarında, ayakta alkışla tempo tutarak tanıtımı izlediler.

ÇUBUKLU, KURULUŞ VE ARMA FORMA
Sarı-lacivertlilerin yeni sezonda maçlarda giyeceği formalar, ''Çubuklu'', ''Kuruluş'' ve ''Arma'' olmak üzere 3 farklı modelde tasarlandı.

Fenerbahçe'nin vazgeçilmezlerinden biri olan çubuklu formanın yanısıra kuruluş heyecanını yaşatmak için hazırlanan ve Fenerbahçe'nin ilk renklerini taşıyan sarı-beyaz forma, yeni sezonda lacivert ayrıntılarla zenginleştirilerek yeniden tasarlandı.

Bu sezona özel, tamamıyla yeni dizaynla yapılan arma forma, göğüs kısmında fonda kullanılan Fenerbahçe armasıyla tasarlandı.

Bu yıl kaleci formalarının da Fenerium ve Adidas mağazalarında satışa sunulacağı ifade edildi. Taraftarlar, arma ve lacivert isimleriyle tasarlanan kaleci formalarını da satın alabilecek.

ORİJİNAL FORMA 89, TARAFTAR FORMASI 57 LİRA
Yeni sezon Fenerbahçe formaları ve taraftar ürünleri, Fenerium mağazaları ve Adidas satış noktalarında yarın satışa çıkarılacak.

Takımın giydiği orijinal formalar 89, taraftar formaları 57 ve kaleci kazakları da 89 liradan satılacak.

Öte yandan, takımla birlikte bugün İstanbul'a dönmeyerek Almanya'da kalan teknik direktör Christoph Daum ve teknik heyet gecede yer almadı.