NTV

Raul Gonzalez, Zidane'ın izinden yürüyor

Ntvspor

Spor

Raul Gonzalez, 7 yıl önce ayrıldığı Real Madrid'e 1 Temmuz'da dönecek. Hatta gelecek aydan itibaren Başkan Perez'in danışmanı olacak. Zinedine Zidane'ın da futbolculuk sonrası Real Madrid'de ilk görevi başkan danışmanlığı idi

Real Madrid'in eski kaptanı ve efsanesi Raul Gonzalez, 7 yıl önce ayrıldığı yuvasına geri dönüyor. 1 Temmuz'da kulüpte göreve başlayacak olan Raul, Nisan ayının ilk haftasında da başkan danışmanı olarak sözleşme imzalayacak.

Bugün Real Madrid'in teknik direktörü olan Zinedine Zidane da, kulüpte futbolculuk sonrası ilk olarak başkan danışmanı görevini üstlenmiş, daha sonra ikinci takımın teknik direktörlüğünü üstlenmişti.

Halen La Liga'nın Kuzey Amerika'daki elçisi olarak görev yapan Raul'ün bu görevden istifa edip Madrid'e döneceği ifadele edildi. Perez'in daha önce yaptığı "Real Madrid'e dön" tekliflerini Raul, "Henüz doğru zaman değil" diyerek geri çevirmişti.

Raul'ün sezon bitene kadar başkan danışmanlığı yanında televizyon yorumculuğunu sürdüreceği ve 23 Nisan'da Santiago Bernabeu'da oynanacak El Clasico'da statta olacağı belirtildi.

ETİKETLER