NTV

Volkan Demirel: bugünler de geçecek

Ntvspor

Spor

Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel, Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu. Volkan "Islıklandığımda çok üzüldüm. Ama bugünler de geçecek" dedi.

Volkan "Bugün iyi oyun, kötü oyun önemli değildi. Galip gelmek önemliydi. Üzerimizde taraftarları mutlu edememenin baskısı vardı. İyi olalım istiyoruz ama üzerimizde kara bulut var. Ben de kendimi buna katabilirim. Hatalardan goller yedik. Bugün de aleyhimize verilen penaltı konuşulabilir. Önemli olan kazanmaktı. Çünkü galibiyeti aldıktan sonra her şeyi kolaya çevireceğimizi biliyorduk. 9 kişi kalan takım karşısında bile panik yapabiliyoruz. Bu da hata yapmama, kaybetmeme isteğinden kaynaklanıyor. Yoksa bu takımdaki futbolcuların hepsi kaliteli. Bu baskı bizi biraz geriye itiyor. İçeride de söyledim; kazanmak önemliydi. İlerleyen haftalarda yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Trabzonspor maçında ıslıklanmasıyla ilgili de konuşan Volkan Demirel "Acı vermek değil de çok üzüldüm. 15 senedir buradayım. Bunları daha önce de yaşadım. Daha önce de yaşandı ve geçti; yine yaşanıp geçecek. Ben de kendime kızıyorum. Ben de tribünde olsam aynı tepkiyi veririm. Elimden geldiği kadar iyi oynamak istiyorum ama futbolda bazen şanssızlık var. Futbolda hatalı gol yemek de var. Hepimiz Fenerbahçe'nin iyiliği için mücadele ediyoruz" ifadelerini kullandı.

ETİKETLER