NTV

Asansörde cinsel taciz

DHA

Türkiye
160922-cinsel-tacizci.jpg

Konya'da meydana gelen olayda A.D., oturduğu apartmanın giriş katında asansöre bineceği sırada İsmail M.'nin cinsel tacizine uğradı. Evli kadın, apartman sakinleri tarafından kurtarılırken tacizci de polise teslim edildi.

Konya'nın merkez Karatay ilçesi Fetih Mahallesi Alaaddin Kap Caddesi'ndeki bir apartmanda, dün gece saat 21.00 sıralarında bir cinsel taciz olayı yaşadı.

İddiaya göre yürüyerek oturduğu apartmana giren evli A.D., asansöre bineceği sırada, kendisini takip eden İsmail M.'nin tacizine uğradı.

Şoke olan A.D., İsmail M.'ye tepki gösterip, elini ısırarak yardım çığlıkları attı.

Çığlıkları duyan apartman sakinleri, yardım koşup İsmail M.'yı yakaladı. Polise teslim edilen İsmail M., Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilerek ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Basın mensuplarının 'kadına cinsel tacizde bulundunuz mu?' sorusu üzerine İsmail M., "Çek çek iyice çek. Ne tacizi. Edep var adap var" diyerek küfürler etti.

İsmail M. ve A.D.'nin vücutlarında tırnak izleri olduğu belirtilirken, şüphelinin tırnak aralarından doku örnekleri alındığı belirtildi.

ETİKETLER