NTV

Beykonak'a 6000 m2'lik futbol sahası

Türkiye

EA İnşaat, Beykoz'da Afrika'dan getirilecek 100 yaşında ve 25 metre yüksekliğinde ağaçlarla çevrelenecek Beykonak Evleri'ni satışa çıkardı. EA İnşaat, arsanın 6000 m2'sini futbol sahasına ayırdı.

8 ayda yüzde 60'ı satılan Kartal Kule ile ilk projesine imza atan EA İnşaat, Beykonak Evleri'ni satışa çıkardı.

EA Group Yönetim Kurulu Başkanı Ekim Alptekin ve EA İnşaat Genel Müdürü Hakan Gümüş’ün evsahipliğinde Bebek Chilai’da gerçekleşen basın buluşmasında tanıtımı yapılan Beykonak Evleri projesi, Anadolu Hisarı Otağtepe’de yer alıyor.

EA Group Yönetim Kurulu Başkanı Ekim Alptekin, "Beykonak Evleri, 110 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçti. Bundan sonra Kartal'a ofis projeleri gelecek" dedi.

6 konak ve 54 bağımsız bölümden oluşan Beykonak Evleri, kendi arsaları üzerinde inşa edilecek. Daire alternatifleri arasında 167 m2’den 458 m2’ye kadar 2+1’den 5+1’e farklı bahçe dubleksi, çatı dubleksi, ara kat dubleksi ve daire alternatifleri bulunuyor. 

Beykonak Evlerinde her eve evden ayrı bir kata konumlandırılmış, içerisinde banyosu, mutfağı olan ve evlere dahili telefon bağlantısı bulunan hizmetli daireleri temin edilirken, en küçük daireye de 4 araçlık kapalı otopark tahsis ediliyor. 6000 m2'si futbol sahasına ayrılan projede; daire fiyatları 950 bin dolardan başlıyor. 

Beykonak Evleri'nde 6.000 m2 kapalı sosyal donatı alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness, sauna, buhar odası ve hamam bulunuyor. 15 m uzunluğunda çıkmaz bir sokakla (Kehribar Çıkmazı) ulaşılan projede araç trafiği yaşanmıyor. Projede, çocuk kulübü, çocuk havuzu, oyun parkı, playstation odası, hobi odası ise çocuklara sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Beykonak Evlerinde evler akıllı bina altyapısı ve kapalı devre kamera sistemi ile 7/24 güvenlik sistemi ile korunuyor. Her evde bulunan akıllı bina altyapısı; senaryolu ışıklandırma sistemi, görüntülü Interkom sistemi ile girişe ve site içi güvenlik kameralarına bağlanabilme olanağı, hizmetli odaları ile interkom bağlantısı, evin girişine entegre edilecek olan dokunmatik panelden tüm akıllı ev sistemini kontrol edebilme olanağı, IP entegrasyonu sayesinde, Ipad yada Iphone aracılığıyla akıllı ev sistemini uzaktan kumanda edebilme özelliği ve tüm dairelerde yangın uyarı sistemi, hazır klima tesisatı, merkezi jeneratör, kablolu TV altyapısı, ADSL altyapısı sunuyor.