Bursa'da kayınpeder dehşeti

DHA

Türkiye
burasa.jpg

Bursa’da, boşanma tartışmasının kavgaya dönüştüğü olayda gelinin babası damadın kardeşini öldürdü, damadı ve dünürünü ise yaraladı.

Bursa'da geçen cumartesi günü merkez Yıldırım ilçesi Mimar Sinan Mahallesi Kalfa Sokak'ta meydana gelen olayda Rıdvan Anaşin, 6 ay önce evlendiği Çiğdem Anaşin ile anlaşamayarak ayrılmak istediğini söyledi.

Ancak genç kadın ayrılmak istemeyince, çift tartışmaya başladı. Ailelerin olayı öğrenmesinin ardından Çiğdem Anaşin'in babası Selahattin C., yanına tabanca alarak damadı Rıdvan'ın işlettiği lokantaya gitti.

Burada, damadı Rıdvan ile tartışmaya başlayan Selahattin C., tartışma kavgaya dönüşünce, belindeki silahı çekerek, ateş etmeye başladı. Rıdvan Anaşin ile lokantada bulunan kardeşi Emirhan ve babası İbrahim Anaşin vücutlarına isabet eden kurşunlarla yaralandı. Selahattin C. olayın ardından kaçtı. Kanlar içerisinde kalan baba ve iki oğlu çağırılan ambulanslarla çeşitli hastanelere kaldırıldı.

KARDEŞ ÖLDÜ, DAMAT İLE BABASININ DURUMU AĞIR

Emirhan Anaşin, kaldırıldığı hastanede doktorların tüm müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi, Baba ile diğer oğlunun ise hayati tehlikelerinin sürdüğü bildirildi.

Kayınpeder Selahattin C. polis tarafından her yerde aranırken, olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

ETİKETLER