NTV

Damat bütün aileye tecavüz etti

ntv.com.tr

Türkiye
auto-cinayet-zanlisi-damat-11-gun-sonra-ankar-5910948_400

Tekirdağ’da yaşayan bir kişi eşine tecavüz eden kayınpederinden intikam almak için kayınvalidesine ve baldızına tecavüz etti, küçük baldızını ise taciz etti.

TEKİRDAĞ - Tekirdağ’da yaşayan H.Ü. öz kızı A.S’ye evlendikten bir yıl sonra tecavüz etti. Şikayet üzerine tutuklanan H.Ü. 15 yıl ceza aldı ve halen Tekirdağ Kapalı Cezaevi'nde cezasını çekiyor.

Olaydan sonra A.S. ile evliliğini sürdüren T.S. ise, iddiaya göre 2 yıl önce kendisinden 4 yaş büyük olan kayınvalidesi 48 yaşındaki H.Ü'ye evinde tecavüz etti.

Yaşananları başkasına anlatması durumunda öldürmekte tehdit ederek birkaç kez daha zorla birikte oldu. T.S, yine iddiaya göre bu yıl içinde de evli baldızı A.D’ye tecavüz etti ve olayı başkasına söylemesi durumunda öldürmekle tehdit etti.

Kayınvalidesi ve baldızına tecavüzle yetinmeyen T.S, son olarak da küçük baldızı 17 yaşındaki T.Ü'yü elle taciz etti.

Geçtiğimiz hafta ise T.S, tecavüz ettiği büyük baldızı A.D'yi telefonla arayarak elinde çıplak fotoğrafları olduğunu, kendisi ile birlikte olmazsa bu fotoğrafları internette yayınlayacağı söyledi.

Tehditlere daha fazla dayanamayan A.D. olayı annesi H.Ü. ve kızkardeşi T.Ü'ye anlattı. Bunun üzerine anne H.Ü, damadının kendisine de tecavüz ettiğini, T.Ü. ise taciz edildiğini anlattı.

Anne ve 2 kızı polis merkezine giderek T.S’den şikayetçi oldu. Polisin, çalıştığı fabrikada gözaltına aldığı T.S. suçlamaları kabul etti.

Polise verdiği ifadesinde, eşinin öz babası tarafından tecavüze uğramasını hazmedemediğini belirten T.S, “12 yıl önce kayınpederim eşime tecavüz etti. Ben de kayınvalidem ve baldızımla birlikte olarak eşimin intikamını aldım. Ancak çıplak fotoğraflarla şantaj yapmadım. Ben kimsenin fotoğrafını çekmedim. Küçük baldızımı da taciz etmedim” dedi.

Polis teknik ekibi, T.S'nın bilgisayarında yaptığı incelemede çıplak fotoğraflara rastlayamadı. İfadesinin ardından mahkemeye sevk edilen T.S. ‘Tecavüz ve cinsel saldırı’ suçundan tutuklanarak Tekirdağ Kapalı Cezaevi'ne konuldu.

ETİKETLER