NTV

İstanbul'un 21 ilçesinde elektrik kesintisi

Anadolu Ajansı

Türkiye

İstanbul'un Anadolu yakasında 8 ilçeye yarın elektrik verilemeyecek. 19 Ekim'de ise Avrupa yakasındaki 13 ilçede kesinti var.

İstanbul'un Anadolu yakasında yarın 8 ilçede elektrik kesintisi uygulanacak.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerine yarın elektrik verilemeyecek.

Elektrik kesintisi yapılacak yerler şöyle:

"Ataşehir'de 09.00-12.00 saatlerinde İnönü Mahallesi Alpkaya, Kayışdağı, Çamlıklı, Mürseloğlu, Ulusu, Leylaklar, Çamaşırcı Deresi, Hülyalı, Şimşek, Osmancık, Bayır, Yeşil, Büyük Dereboyu, Emekçi, Müge Hanım, Süleyman, Orkidem, Şimşek, Alpkaya sokaklar, 09.00-16.00 saatlerinde Barbaros Mahallesi Çiğdem Sokak, İçerenköy Mahallesi Asayiş, Küçükbakkalköy Yolu, Şahinler, Menekşe, Gülpembe, Susam, İspirli Canip, Emniyet, Ahmet Tarık, Karslı Ahmet, Aydın, Sarı Çiğdem ve Oyacı sokaklar.

Beykoz'da 10.00-17.00 saatlerinde Çengeldere Mahallesi Talih Sokak, 11.00-17.00 saatlerinde Tokatköy Mahallesi Hazreti Yuşa Sokak.

Çekmeköy'de 10.00-12.00 saatlerinde Merkez Mahallesi Çavuşbaşı Sokak, 12.00-14.00 saatlerinde Merkez Mahallesi Nurtepe Sokak.

Maltepe'de 09.00-12.00 saatlerinde Cevizli Mahallesi Kır, Fatma Çavuş, Füsun, Altan, Fatoş, Zuhal sokaklar, 09.30-16.00 saatlerinde Fındıklı Mahallesi Başıbüyük Yolu ve Limon sokaklar.

Sancaktepe'de 09.00-12.30 saatlerinde Kemal Türkler Mahallesi Demokrasi, Ankara, Gökyıldız, Karayel, Maçka, Yazlık sokaklar, Sarıgazi Mahallesi Aşikar, Zaim, Canan, Necip Fazıl Kısakürek sokaklar.

Sultanbeyli'de 09.00-17.00 saatlerinde Ahmet Yesevi Mahallesi Şenyurt, Çilekeş, Yıldırım sokaklar, Battalgazi Mahallesi Resul, Sefir, Kaptanı Derya, Türbe, Yemen, Yıldırım, Erdal, Gürsoy, Hamarat, Ortanca sokaklar, 12.00-15.00 saatlerinde Ahmet Yesevi Mahallesi Hüdaverdi, Bosna, Demokrasi, Gecem, Şeyh Şamil, Denizyıldızı sokaklar, Adil Mahallesi Bosna, Demokrasi sokaklar, Abdurrahmangazi Mahallesi Şamil Sokak.

Ümraniye'de 09.00-12.00 saatlerinde Dumlupınar Mahallesi Demirciler, Malatya, Özyavuz, Ayazağa, Çınardibi, Topağacı, Akpınar, Adem Yavuz sokaklar, Topağacı Mahallesi Demirciler, Sadrazam, Adem Yavuz sokaklar.

Üsküdar'da 08.00-17.00 saatlerinde Ferah Mahallesi Bosna ve Sakız sokaklar."

AVRUPA YAKASINDA 13 İLÇEDE KESİNTİ

Avrupa yakasındaki 13 ilçede ise 19 Ekim'de elektrik kesintisi uygulanacak.

Fatih, Sarıyer, Küçükçekmece, Bahçelievler, Büyükçekmece, Sultangazi, Beşiktaş, Güngören, Silivri, Çatalca, Eyüp, Bakırköy ve Arnavutköy'ün bazı mahallelerinde, 19 Ekim Çarşamba günü elektrik kesintisi yapılacak.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle Büyükçekmece'de 08.00 ile 20.00 saatleri arasında, Güzelce Mahallesi Hukukçular Caddesi, Çalışkan, Çam, Çam 2, Esra 1, Kupa, Saydam sokakları ile Mimaroba Mahallesi Emirşah Sokağı ve Pınartepe Mahallesi Şehit Oğuz Parpaloğlu Caddesi Toprak 1 Sokağı'nda elektrik kesintisi uygulanacak.

Sultangazi'de Gazi Mahallesi 1375, 1423, 1423/1, 1423/2, 1426 sokaklara 08.00-12.00 saatleri arasında, Cebeci Mahallesi 2467, 2466, 2469, 2516, 2515, 2517 sokaklara 12.00-15.00 saatleri arasında, Cebeci Mahallesi 2490, 2488, 2486, 2500, 2507 sokaklara 15.00-18.30 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

Sarıyer'de Maslak Mahallesi Ayazağa Caddesi ve Ayazağa Mahallesi Hadım Koruyolu Caddesi ile 206 Sokağı 09.00-16.00 saatleri arasında elektrik alamayacak.

Beşiktaş'ta Akat ve Levent mahalleleri Cumhuriyet, Zeytinlioğlu caddeleri ile Akay, Canik, Çınar, Deniz, Eliuygun, Elif, Elmas, Fenerli Hristo, Güven, Kaçar, Kiraz, Mehtap, Ören, Papatya, Seher, Sevgi, Tan, Umut, Yağmur, Manolya ve Zambaklı sokaklar 11.00-14.00 saatleri arasında, Akat Mahallesi Zeytinoğlu Caddesi Altay, Fenerli Hristo, Kaçar ve Tepecik Yolu sokaklar 13.00-16.00 saatleri arasında, Akat Mahallesi Cebeci ve Zeytinoğlu caddeleri Babil, Budin, Necati Cumalı, Çiçek, Çiçeksuyu, İşçiler, Kısmet, Maden, Şehit Erdoğan İban ve Yaren sokaklar 09.00-13.00 saatleri arasında elektriksiz kalacak.

Güngören Merkez Mahallesi Bağlar ve Doğanbey caddelerinde 09.00-17.00 saatleri arasında, Küçükçekmece Söğütlü Çeşme Mahallesi Halkalı Caddesi civarında 09.00-13.00 saatleri arasında elektrik kesintisine gidilecek.

Silivri'de Küçük Kılıçlı Mahallesi, Keşan, Laiklik, İsmail Kılıç caddeleri ile Sarımehmet Sokağı'nda 09.00-16.00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Arnavutköy'de İmrahor Mahallesi Sevban Mehmet ve Ulubatlı Hasan caddeleri ile Adnan ve Bilgekan sokaklarında 12.00-14.00 saatleri arası, Çatalca'da Ferhatpaşa Mahallesi Atatürk Caddesi Kamil Gök, Hamam, Bülbül, Bayır, Manisa, Çimen, Paşa, Bahçıvan, Bağ, İcadiye, His, Çiftlik, Yusufhoca ve Ertekin sokaklarda 09.00-16.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacak.

Eyüp'te Göktürk Merkez Mahallesi Çeşmebaşı, Belediye, Çamlık, İstanbul caddeleri ile Alancık, 3. Bahçe, Bentler, Bora, 1. Canan, 1. Dilek, 1. Doğa, 1. Eray, Fidan, Hayat, Mis, Soydan, 1. Şebnem, 2. Şen, Tülay, Yücel, Altküme, Ateş, Cihan, Tan ve Yılmaz sokaklara 09.00-11.00 ile 13.00-15.00 saatleri arasında enerji verilemeyecek.

Fatih Molla Gürani Mahallesi Oğuzhan ve Turgut Özal Millet caddeleri, Akkoyunlu, Karakeçili, Karakoyunlu, İbrahim Müteferrika, Lütufpaşa, Selim Sabit, Şakrak ve Yirmisekiz Mehmet Çelebi sokakları 09.00-15.00 saatleri arasında elektrik alamayacak.

Bahçelievler'de Soğanlı Mahallesi Hülya Sokağı 10.00-20.00 saatleri arasında, Bakırköy'de Kartaltepe Mahallesi Bitişik Bağlar, Boztepe, Buhara, Cami Yanı, İkiztepe sokakları ile Terakki Caddesi'nde 10.00-12.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacak.

ETİKETLER