NTV

Meltem Cumbul 'Tuncel ve Dostları'nda

Türkiye

Tuncel Kurtiz ile Meltem Cumbul, doğal ortamda buluşuyor, birlikte gezip sohbet ediyor. Tuncel ve Dostları bu akşam saat 21.00'de NTV'de.

Tuncel Kurtiz, NTV Yeşil Ekran’da yayınlanan ve Kaz Dağları’ndaki kendi mekanında çekilen programı için Meltem Cumbul ile pazarı gezdi, şifalı otların hikayesini dinlediler, köy kahvesinde çay içtiler, günbatımında en sevdikleri sinemacıları, filmleri ve müzikleri konuştular... Filmlerinde söyledikleri şarkılarla da öne çıkan iki ünlü isim birbirlerini türkü ile karşılayıp, türkü ile veda etti...

İlişkili Haberler


Kurtiz’den Türkülü Karşılama...
Tuncel Kurtiz, traktör ile köy meydanına gelen Meltem Cumbul’u "O yar gelir" türküsü ile karşıladı. Tuncel Kurtiz ve Meltem Cumbul, köy kahvesinde oyunculuk ve tiyatro eğitimi üzerine konuştuktan sonra organik ürünler satan dükkanları dolaştı. Tuncel Kurtiz, Meltem Cumbul’a dükkanlarda satılan Kaz Dağları’nın şifalı bitkilerinin sırlarını verdi... Kansere çare olacak denilen otlarının hikayelerini anlattı. Aynı dükkanda satılan tahtakaşıkları ellerine alan Tuncel Kurtiz ve Meltem Cumbul kaşık çalarak Konyalı türküsü eşliginde karşılıklı oynadılar.

İçimdeki Çocuk!
İki ünlü oyuncu Kazdağlarından gelen soğuk suların aktığı çesmede serinleyip, yorgunluk attı. Ardından köy meydanında bulunan ve daha önce Tuncel Kurtiz'in Şeyh Bedrettin Destanı’nı sergiledigi sahneye çıkan ikili özel bir oyunculuk çalışması yaptılar. Meltem Cumbul, oyuncu eğitmenlerinin de kullandığı Jung'un psikoterapi teknigini kullanarak Tuncel Kurtiz'in içindeki alt kimlikleri ortaya çıkardı. 75 yaşındaki oyuncu içindeki çocuğu NTV izleyicileriyle paylaştı...

Taze Kabak Çiçeğini Peşinde
Tuncel Kurtiz ve Meltem Cumbul, yörenin en güzel pazarını birlikte gezdiler. Edremit’e özgü kabak çiçekli börek yapmak için taze kabak çiçeğinin peşine düştüler.

Meltem Cumbul’dan Türkülü Veda
Günbatımında en sevdikleri sinemacıları, filmleri ve müzikleri konuşan Kurtiz ve Cumbul, birer de şarkı söyledi... Meltem Cumbul, Tuncel Kurtiz'e "Ayrılık atesten bir ok" türküsü ile veda etti.

'TUNCEL VE DOSTLARI' Perşembe saat 21:00'de NTV'de.