NTV

Ateşböceği tüm kategorilerde birinci oldu

ntv.com.tr

Yaşam

Star TV'nin sevilen dizisi 'Ateşböceği', dün gece yayınlanan yedinci bölümü ile tüm kategorilerde birinci olarak başarısını bu hafta da sürdürdü.

Ateşböceği, dün gece yayınlanan bölümünde tüm Kişiler kategorisinde 5,69 izlenme oranı ve 19,96 izlenme payı, AB kategorisinde 5,36 izlenme oranı ve 20,08 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde 5,09 izlenme oranı ve 18,85 izlenme payı ile en çok izlenen yapım oldu.

Aslı geçmişi ile ilgili gerçekleri Barış'la paylaştı

Barış Aslı’nın hayatına sızdıkça, Aslı’nın geçmişten gelen korkuları birer birer su yüzüne çıkmaya başlar. Teo’nun izini takip ederek çıktıkları yolculuk ise, hem kendilerini, hem de ilişkilerini sorgulamalarına neden olur. Bu yolculuğun sonu ise Barış için karanlık bir dönemin başlangıcı olacaktır. 

Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Umur Yiğit Vanlı, Lal Tayra Bahar, Çiğdem Aygün, Aslı Samat Ve Derya Alabora yer alıyor.

Senaryosunu Ebru Hacıoğlu’nun yazdığı, Mia Yapım imzalı projenin yönetmen koltuğunda ise Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş oturuyor.

ATEŞBÖCEĞİ 8. BÖLÜM FRAGMANI

ETİKETLER