NTV

Cem Yılmaz'dan Ebru Şallı açıklaması

Yaşam

Komedyen Cem Yılmaz, 'Çok Uzak Fazla Yakın' galasına katıldı. Yılmaz, Ebru Şallı'yla birlikte olduğu iddialarını yanıtladı.

İlişkili Haberler

Başrollerini Burcu Biricik ile Özgün Çoban'ın paylaştığı 'Çok Uzak Fazla Yakın'ın galası önceki akşam Trump Towers’ta yapıldı. Galaya katılanlar arasında Cem Yılmaz ve eski eşi Ahu Yağtu da vardı. Fuaye alanında birbirinden uzak duran ikili, içeride buluştu ve filmi yan yana izledi. Yılmaz, gazetecilerin Ebru Şallı'yla birlikte olduğuna yönelik sorularını da cevapladı.

"NASIL OLMUŞ?"

Film başlamadan önce bir arkadaşından kırmızı çerçeveli okuma gözlüğünü alıp takan Ahu Yağtu, “Nasıl olmuş?” diyerek Cem Yılmaz’a döndü. Gülmeye başlayan Yılmaz, esprili bir yanıtla beğenmediğini ifade etti: “Kemal olsam, hep bende kalırdım!”


"EBRU SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIM"

Geçtiğimiz günlerde Ebru Şallı ile görüntülenen 43 yaşındaki ünlü komedyen, Şallı’yla birlikte olduğu iddialarıyla ilgili soruya şöyle yanıt verdi: “Çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Yıllardır sizin sayenizde hep büyük aşklar yaşanıyor, bitiyor. Özel hayatımızla ilgili yorumları sizlere bırakıyoruz.”