NTV

Cesur ve Güzel'in son bölümünde Sühan hamile

Yaşam

‘Cesur ve Güzel’in dün akşam yayınlanan son bölümüne Sühan’ın hamile olduğunu öğrenmesi damgasını vurdu.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı ‘Cesur ve Güzel’in dün akşam ekranlara gelen bölümünde hamile olduğunu öğrenen Sühan, yaşadığı sevinci gizli tutmak istedi. Cesur’la boşandığı için büyük bir yıkım yaşayan Sühan’ın hamileliği, Cesur’la olan aşkları için yeni bir umut ışığı oldu. Sühan, Cesur’a bu müjdeyi acaba söyleyecek mi sorusu yeni bölümde yanıt bulacak.

CESUR VE GÜZEL'DE ZUHAL OLCAK RÜZGARI - İZLE/DİNLE


CESUR TAHSİN KORLUDAĞ'I TUZAĞA DÜŞÜRDÜ

Bölümde, Cesur, Korhan ve Rıza’yı da planına dâhil ederek Tahsin Korludağ’a unutulmaz bir oyun oynadı. Tahsin’in, şirketindeki çalışanlarının büyük bölümünü aniden işten çıkardığını duyan Cesur harekete geçti.

Cesur, Tahsin Korludağ’ın evine gizli kamera yerleştirerek, babasının ölümüyle ilgili beklenen itirafı almayı başardı. Cesur’un babasının ölümüne kaza süsü verdiğini söyleyen Tahsin’in bu itirafı tüm dengeleri alt üst etti. Tahsin’i elindeki görüntüyle tehdit eden Cesur, onun şirketteki tüm hisselerini devraldı.

SÜHAN, CESUR'A SÖYLEYECEK Mİ?

‘Cesur ve Güzel’in merakla beklenen yeni bölümünde Sühan, Cesur’a hamile olduğunu söyleyebilecek mi?, Bebek, iki âşığı birleştirecek mi?, Cesur’un hamlesi karşısında Tahsin Korludağ ne yapacak? gibi sorular yanıt bulacak.

‘Cesur ve Güzel’in yeni bölümü 6 Nisan Perşembe saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

ETİKETLER