NTV

Meryem Uzerli’nin dondurmayı fazla kaçırmış hali

Yaşam

Meryem Uzerli, sosyal medyadan paylaştığı bikinili fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı.

İlişkili Haberler

‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin Hürrem Sultan’ı olarak ünlenen Meryem Uzerli, sosyal medyada en son paylaştığı fotoğrafla dikat çekti.

'Gecenin Kraliçesi' dizisiyle istediği çıkışı gerçekleştiremeyen, yeni sezonda 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı Hızır Çakırbeyli karakterinin sevgilisi olarak izleyeceğimiz oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini heyecanlandırdı.

Uzun süredir Alp Özcan’la birlikte olan Meryem Uzerli’nin tekne üzerinde güneşlenirken çekilmiş bir fotoğrafında göbeğinin hafifçe çıkmış olduğunu gören takipçileri Uzerli’ye hamile olup olmadığını sordu.

Meryem Uzerli, fotoğrafının altına İngilizce olarak “Hamile değilim, sadece dondurmayı fazla kaçırdım” notunu yazdı.

"DÜNYANIN EN MUTLU İNSANIYIM"

Uzerli, temmuz ayında Beyrut Uluslararası Ödülleri'nde (BIAF) 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü aldı.

Sunucunun "Kalbimi çalan, 17 farklı ülkede 400 milyon hayranı olan" diyerek sahneye davet ettiği 32 yaşındaki oyuncu, "Hislerimi anlatacak kelime bulamıyorum. Hep gerçek karakterler yaratmaya çalıştım. Dünyanın en mutlu insanıyım. Ödülümü tüm dünyadaki kendi şansını bekleyen genç yeteneklerle paylaşmak isterim. Çok teşekkür ederim” diye konuştu.

2013 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynayan Uzerli, tükenmişlik sendromu hastalığına yakalanıp diziden ayrılmıştı.

ETİKETLER