ABD'deki evde zincirlere bağlanmış 6'sı çocuk 13 kişi bulundu

ABD'de bir evde, bazıları zincirle yataklara bağlı olan 6'sı çocuk 13 kişi bulundu. Zincirlerden kurtulan 17 yaşındaki çocuğun ihbarıyla gözaltına alınan ebeveynler tutuklandı.

180116-abd-ev.jpg

Amerika Birleşik Devletleri'nin Los Angeles kentinde polis, bir evde zorla tutulan 13 çocuk buldu.

En küçüğü 2, en büyüğü 29 yaşında olan çocukların kardeş oldukları düşünülüyor. Polis evde bulunanlardan bazılarının yataklara zincirlerle bağlı olduğunu açıkladı.

Yetersiz beslendikleri belirtilen çocuklardan 7'si 18 yaşından büyük. Gözaltına alınan çift tutuklandı. Mahkeme çift için kişi başı 9 milyon dolar kefalet belirledi.

David Allen Turpin ve Louise Anna Turpin

David Allen Turpin ve Louise Anna Turpin

Çocukların ebeveynleri David Allen Turpin ve Louise Anna Turpin işkence ve çocukların hayatını tehlikeye atmak suçlarından gözaltına alındı.

Rehin tutulanlardan 17 yaşındaki kızın evde bulduğu bir cep telefonundan polisi aradığı ve evden kaçtığını belirten polis yetkilileri, kızın ifadesi üzerine eve operasyon düzenlendiği bilgisini paylaştı.

Evde bulunan bazıları zincirle bağlanmış çocukların durumunun çok kötü olduğunu ifade eden yetkililer, çocukların hastanede tedavi altına alındığını söyledi.

Çiftin komşuları çocukları şimdiye kadar hiç görmediklerini ifade etti.

Sayfa Yükleniyor...