Soruyu beğenmeyen Donald Trump gazeteciyi kovdu

ABD'de Cumhuriyetçi Parti'nin aday adaylarından Donald Trump bu kez bir gazeteciyi basın toplantısından kovdu. Göçmenlerle ilgili ısrarlı sorulara sinirlenen Trump oylarının sürekli arttığını, biran önce seçim istediğini söyledi.

Haberler - NTV Haber 26.08.2015 - 12:44

Soruyu beğenmeyen Donald Trump gazeteciyi kovdu

ABD'de gelecek yıl yapılacak başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçilerin aday adaylarından olan Donald Trump yine bir gazeteciyle tartıştı.

Göçmenlere karşı ırkçı tutumuyla tepki çeken Donald Trump bu konuda soru soran deneyimli bir gazeteciyi basın toplantısından kovdu.

Meksika asıllı gazeteci Jorge Ramos'un ısrarlı sorularına sinirlenen Trump korumalarından Ramos'u dışarı çıkarmalarını istedi.

Cumhuriyetçi Parti'nin aday adayı Donald Trump daha öncede gazetecilerle tartışmıştı.

Trump geçtiğimiz hafta konuğu olduğu televizyon programında kendisine kadın hakları ile ilgili soru soran Megyn Kelly"e Twitter'dan aptal sarışın anlamına gelen "bimbo" diye hitap etmişti.

Her şeye rağmen milyarder işadamı Donald Trump'ın oyları artmaya devam ediyor. Iowa'da seçim kampanyası için konuşma yapan Trump oylarının arttığını ve hemen yarın seçim istediğini belirtti.

Cumhuriyetçi Parti'den başkanlık yarışı için 17 aday adayı mücadele ediyor.

Sayfa Yükleniyor...