Engelli kızlarını seks kölesi yaptı

Avusturya'nın Braunau kentinde 80 yaşındaki bir baba, 40 yıl boyunca bir odaya kilitlediği iki kızına tecavüz ettiği iddiaları üzerine gözaltına alındı.

26.08.2011 - 09:54

Engelli kızlarını seks kölesi yaptı

Avusturya polisi, Mayıs ayında, babalarının yeni tecavüz girişiminden kurtulmayı başaran kızları tarafından ihbar edildiğini açıkladı. Baba iddiaları reddederken, cinsel istismarın kızlarından birinin 12, diğerinin de dört yaşındayken başladığı öne sürülüyor.

Biri 53 diğeri de 45 yaşında olan kadınların zeka özürlü oldukları belirtiliyor. Avusturya'da yayımlanan Die Presse gazetesi, olayın birkaç yıl önce tüm dünyada yankı bulan Fritzl vakasındakine benzer bir etki yarattığını yazdı.

Avusturyalı Jozef Fritzl adlı bir baba eve hapsettiği kızına yıllarca tecavüz etmek suçundan ömür boyu hapis cezasına çarptırılmıştı. Fritzl'in kızından yedi çocuk sahibi olduğu açıklanmıştı.

'TIRMIKLA TEHDİT ETTİ'
Yeni ensest vakasında çocuktan söz edilmiyor. Bir sosyal hizmet görevlisi, suçlanan babayı evde yerde yatar halde buldu. Polis, babanın düştüğünü ve bir daha kalkamadığını söyledi.

Hastanede tedavi edilen ve akli melekeleri yerinde olan babanın bakımevinden hapishaneye nakledildiği açıklandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...