FIFA'da kaybedince arkadaşını bıçakladı

İngiltere'de arkadaşıyla birlikte oyun konsolunda futbol maçı yapan Azeem Issa adındaki bir genç maçı kaybedince oyun arkadaşını bıçakladı.

Haberler - ntv.com.tr 08.09.2016 - 12:02

FIFA'da kaybedince arkadaşını bıçakladı

İngiltere'nin başkenti Londra'da oyun konsolu XBox'ta oynanan maç hiç umulmadık bir şekilde sonuçlandı. Azeem Issa (22) adındaki bir genç birlikte FIFA oynadıkları Sahil Roy (28) adındaki arkadaşına kaybettikten sonra sinirlendi.

Issa daha sonra cebinden çıkardığı bıçakla Roy'u boynundan iki kere bıçakladı. Sahil Roy boynuna aldığı darbeler nedeniyle öldü. Polis tarafından gözaltına alınan 22 yaşındaki Issa, maçın ardından arkadaşının galibiyetini çok büyütmesine sinirlendiğini ve evine gittini söyledi. Birlikte esrar kullandıktan sonra konuşmaya başlayan iki arkadaşın sohbeti bir süre sonra tartışmaya dönüştü. Bu tartışma esnasında evlilik hazırlığında olan Sahil hayatını kaybetti.

Daha önce uyuşturucu bulundurma ve kullanma, silah bulundurma, saldırıya ve hırsızlığa kalkışma suçlarından cezaya çarptırılan Issa adam öldürmekle yargılanıyor. Issa davada cinayet işlediğini kabul etmedi.

FIFA 2017'NİN FRAGMANI

Oyun konsollarının ve bilgisayarlarının sevilen oyunu FIFA serisinin 2017'deki versiyonunun fragmanını izleyebilirsiniz.

Sayfa Yükleniyor...