'First lady'yi hastanelik eden 'aşk'

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande'ın aktris Julie Gayet ile beraberliğinin ortaya çıkması, 2006 yılından bu yana beraber yaşadığı (eski) sevgilisi Valerie Trierweiler'i hastanelik etti.

Haberler 12.01.2014 - 17:46

'First lady'yi hastanelik eden 'aşk'

Fransız Le Parisien gazetesi, bugün internet sitesinde flaş olarak yayımladığı bir haberde, Trierweiler'in, Hollande'ın Fransız aktris ile ilişkisini öğrendikten sonra fenalaştığını ve hastaneye kaldırıldığını yazdı.

Haberde, Trierweiler'in Perşembe öğleden sonra haberi öğrendiği, fenalaşması üzerine Paris'te bir hastaneye kaldırıldığı ve o günden bu yana hastanede olduğu aktarıldı.

Gazetenin haberinde, Fransız "First Lady"nin hastaneden birkaç gün içinde taburcu olacağı ve doktorların tedavi olarak kendisine dinlenmesini tavsiye ettikleri de belirtiliyor.

Fransız Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Le Parisien gazetesinin haberini, yaptığı kısa bir açıklamayla doğruladı ve Valerie Trierweiler'in Cuma günü öğleden sonra hastaneye kaldırıldığını bildirdi.

Konunun Cumhurbaşkanı Hollande'ın 14 Ocak salı günü yaklaşık 500 medya mensubu önünde düzenleyeceği basın toplantısında da gündeme gelmesi bekleniyor.

Sayfa Yükleniyor...