Hayvan barınağından eski sevgiliye 14 Şubat hediyesi: Adını kedi kum kabına yazdırabilirsiniz

ABD'de bir hayvan barınağı, 14 Şubat'ta eski sevgilisine hediye almak isteyenlere yönelik ilginç bir hediye tasarladı. The Sioux Falls Area Humane Society (SFAHS) isimli barınak, hayvanlara 5 ila 30 dolarlık (35 ila 215 TL) bağış yapan kişilerin eski sevgilisinin adını kedi kum kabına yazmayı taahhüt ettiği kampanya düzenledi.

ntv.com.tr 04.02.2021 - 10:28

Hayvan barınağından eski sevgiliye 14 Şubat hediyesi: Adını kedi kum kabına yazdırabilirsiniz

ABD'de The Sioux Falls Area Humane Society (SFAHS) isimli barınak, yaklaşan sevgililer gününe yönelik yardımseverler için görülmemiş bir hediye tasarladı.

ABD'deki barınak, 14 Şubat’ta barınağa 5 ila 30 dolarlık (36 ila 212 TL) bağış yapan kişilerin eski sevgililerinin adını kedi kum kabına yazacağını söyledi.

‘SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ HERKESİN SEVMEDİĞİNİ BİLİYORUZ’

The Sioux Falls Area Humane Society (SFAHS) pazarlama müdürü Bethany Buitenbos, düzenledikleri kampanyayla ilgili, “Sevgililer Günü'nü herkesin sevmediğini biliyoruz. Yardımseverler için tasarladığımız hediye de, bu günde pek mutlu olmayanlara bir şey sunuyor” dedi.

2 Ocak’tan bu yana geçerli olan yardım kappanyası ile ilgili Buitenbos, duyurudan sonraki birkaç saat içinde kişilerin yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını ve kendilerine çok sayıda isim gönderildiğini açıkladı.

Yardım kampanyası kapsamında kişiler, Sevgililer Günü için yapılacak bağışların ardından kedi kum kaplarına yazılmasını istedikleri ismi gönderiyorlar ve barınak da kum kaplarına isimleri yazıyor. Daha sonra da barınak yetkilileri, kedi kum kaplarına yazdıkları isimlerin fotoğraflarını çekerek sosyal medya hesaplarından ve barınağın resmi sitesinden paylaşacak.

Sayfa Yükleniyor...