'Hollande’ın gizli aşkı'

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande'ın 2006 yılından bu yana beraber yaşadığı sevgilisi Valerie Trierweiler'den ayrılıp aktris Julie Gayet ile bir ilişkiye başladığı iddia edildi.

10.01.2014 - 10:54

'Hollande’ın gizli aşkı'

Haftalık cemiyet dergisi Closer, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande ile oyuncu Julie Gayet'nin son altı aydır gizli aşk yaşadığını yazdı.

Dergiye göre, Hollande ile 41 yaşındaki aktris geçen yılın ortalarından bu yana Paris'te Cumhurbaşkanlığı sarayı yakınlarındaki bir apartmanın dördüncü katında aktrisin arkadaşlarına ait bir dairede gizlice buluşuyor.

Derginin haberinde ikilinin beraber olduklarını kanıtlayabilecek bir fotoğrafa yer verilmiyor. Dergide, buna karşılık, söz konusu apartmanın girişine motoruyla gelen, cüssesi Hollande'ı anımsatan ve başında kask olan bir kişinin fotoğrafı yer alıyor. Hollande'ın apartmana korumalarıyla geldiği belirtiliyor.

Closer, "Başkanın Gizli Aşkı" başlığıyla verdiği haberde, Hollande ve Julie Gayet'nin 30-31 Aralık ve 1-2 Ocak geceleri beraber olduklarını da öne sürüyor. Binaya aylardır kafasında kask ile giriş yapan kişinin varlığının komşular tarafından doğrulandığını yazıyor. Dergi, apartmana giren kişinin ayakkabılarının, Hollande'ın başka mekanlarda çekilmiş fotoğraflarında görülen ayakkabılarıyla aynı olduğuna da dikkat çekiyor.

François Hollande, Fransa'da geniş yankı bulan habere bu sabah "sade vatandaş" sıfatıyla yayımladığı bir mesajla tepki gösterdi. Hollande, tepki mesajında aktrisle ilişkisini yalanlamadığı gibi doğrulamadı da. Ancak, "özel yaşamına saygı gösterilmemesinden" yakındı ve davacı olabileceği sinyali verdi.

Fransız basını geçtiğimiz günlerde de Hollande'ın 2006'dan bu yana sevgilisi olan gazeteci Valery Trierweiler'le Paris'in 15'inci bölgesindeki dairelerinde artık buluşmadıklarını ve Trierweiler'in Hollande'ın 21 Ocak'taki Vatikan gezisine katılmayacağını yazmıştı. Closer dergisinin iddiaları doğruysa Hollande'ın bu ay sonunda Türkiye'ye gerçekleştireceği resmi ziyarete de eşsiz gelebileceği belirtiliyor.

Fransa'da özellikle 1970'li yıllardan bu yana Cumhurbaşkanlığı yapan Giscard d'Estaing, Mitterrand, Chirac ve Sarkozy aşk serüvenleriyle tanınıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...