Kaddafi'den aldığı 1 milyonu bağışlıyor

Kaddafi ailesini eğlendirmek için 1 milyon dolar aldığı ortaya çıkan şarkıcılardan Nelly Furtado, bu parayı bağışlayacağını açıkladı.

02.03.2011 - 11:44

Kaddafi'den aldığı 1 milyonu bağışlıyor

Muammer Kaddafi direniş gösteren halkına karşı gösterdiği baskıyla tepki toplamaya devam ederken. İlginç bir tepki de pop dünyasından geldi.

2007 yılında İtalya'da bir otelde Kaddafi ailesi için konser veren şarkıcı Nelly Furtado, Twitter sayfasında o gece için aldığı 1 milyon doları bağışlayacağını yazdı.

Ancak WikiLeaks sitesinden yer alan bilgilere göre, Kaddafi ailesini eğlendiren ve karşılığında astronomik ücretler alan tek ünlü Furtado değil.

Kaddafi'nin oğlunun 2009'da Karayiplerdeki St. Barts adasında verdiği yılbaşı partisinde sahne alan Mariah Carey de sadece 4 şarkı için 1 milyon dolar aldı.

Beyonce de Kaddafi ailesine özel konser verip astronomik ücret aldığı söylenen şarkıcılardan biri. Beyonce de Kaddafi ailesine özel konser verip astronomik ücret aldığı söylenen şarkıcılardan biri.


Siteden sızan diğer belgelerde Kaddafiler için sahneye çıktığı söylenen isimler arasında Beyonce ve Usher gibi başka popüler isimler de yer alıyor. Ancak bu ünlülerin Furtado gibi bu parayı bağışlayıp bağışlamayacakları bilinmiyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...