Khan'ın başı bu defa seks partisiyle dertte

Otelde bir temizlik görevlisine tecavüze yeltenmekle suçlanan ve delil yetersizliğinden kurtulan IMF eski Başkanı Dominique Strauss-Khan'ın başı bu defa da seks partisine katılmakla dertte.

17.10.2011 - 11:43

Khan'ın başı bu defa seks partisiyle dertte

Haftalık Fransız gazetesi "Journal du Dimanche"nin iddiasına göre, Fransa ve Belçika'da, zengin müşterilere kadın pazarlayan bir şebekenin müşterileri arasında Strauss-Khan da vardı. Gazete, şebekenin, IMF eski Başkanı Strauss-Khan'a seks partisi düzenlemesi için kadın gönderdiğini savundu.

DELİL YETERSİZLİĞİNDEN SERBEST KALDI
ABD'deki tecavüz suçlamasından delil yetersizliği ve Fransa'daki suçlamadan da, zaman aşımından kurtulan Strauss-Khan, kendisine yönelik suçlamaları şiddetle reddetti.

ŞEBEKE ÇÖKERTİLDİ
Fransa'nın Lille kentinde, zengin müşterilere, bu ülkede ve Belçika'daki lüks otelllerde kadın pazarlayan bir şebeke geçtiğimiz cuma günü çökertildi. Operasyon çerçevesinde Fransa'da tanınmış bir avukat ile Carlton Oteli'nin halkla ilişkiler müdürü gözaltına alındı.

KHAN'IN İFADESİNE BAŞVURULACAK
Journal du Dimanche gazetesi, Strauss-Khan'ın da bu şebekenin Paris'te düzenlediği seks partilerine katıldığını iddia etti. Soruşturmaya yürüten bir yetkili, bu konuyla ilgili olarak Strauss-Khan'ın ifadesine başvurulacağını açıkladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...