'Nişanlısı lezbiyen çıktı'

İtalya'da vergi kaçakçılığından mahkum olan eski Başbakan Silvio Berlusconi'nin başı dertten kurtulmuyor. Berlusconi'nin nişanlandığı genç kadının lezbiyen olduğu iddia edildi.

Haberler 14.10.2013 - 17:24

'Nişanlısı lezbiyen çıktı'

Vergi kaçakçılığından mahkum olan İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi, senatodan ihraç tehlikesiyle karşı karşıya. Siyasi kariyerini kurtarmak için büyük bir mücadele veren Berlusconi'nin özel yaşamıyla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Alman Bild gazetesinin internet sayfasında yer alan habere göre, Berlusconi'nin nişanlısı 28 yaşındaki eski şov yıldızı Francesca Pascale'nin lezbiyen olduğu iddia edildi.

Berlusconi'nin nişanlısı Pascale ile bir zamanlar çok yakın arkadaş olduğunu ileri süren Bulgar sinema oyuncusu ve televizyon yapımcısı Michelle Bonev, konuyla ilgili dün blogunda bir yazı yayınladı.

Blogunda yayınladığı yazıda, "Francesca lezbiyendir" diyen Bulgar sanatçı Michelle Bonev, "Onunla bir arkadaşdan çok öte bir ilişkimiz vardı" dedi.

Bulgar sanatçı Bonev'in iddiası hafta sonu İtalya'nın önde gelen gazetelerinde de yer aldı.

Eski şov yıldızı Francesca Pascale, geçtiğimiz ay "Vanity Fair" dergisine verdiği demeçte, İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi ile evlenmek istediğini söylemişti.

Sayfa Yükleniyor...