İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi'nin "Bunga Bunga" partilerinin başrol oyuncusu "Ruby" Milano mahkemesinde ifade verdi.

Fas asıllı dansçı Karima El-Mahrong, Silvi Berlsuconi'nin ünlü ev partilerinde neler yaşandığını mahkeme heyetine anlattı.

Çarpıcı açıklamalarda bulunan "Ruby" bazı kızların partilerde ABD Başkanı Barack Obama'nın kılığına girerek dans ettiğini söyledi.

Partilerde Berlusconi karşıtı savcıların taklidinin de yapıldığını söyleyen Karima El-Mahrung, "Rahibe kılığında Berlusconi'ye karşı dans ettim" dedi.

"Ruby" partilere reşit olmadan katıldığı konusundaki suçlamalara da yanıt verdi. "Berlusconi ile ilişkim olmadı" diyen Karima El-Mahroug, yaşı konusunda da yalan söylediğini itiraf etti.

"Ruby" dün Milano'da mahkeme karşısına çıktı.
"Ruby" dün Milano'da mahkeme karşısına çıktı.

En az 6 partiye katılan Fas asıllı genç kadın, parti başına 3 bin Euro aldığını da kabul etti.

Ev partisi skandalının merkezindeki "Ruby", Berlusconi'den "sus payı" olarak 5 milyon Euro aldığı iddilarını da reddederek, "Sadece güzellik salonu açmam için 30 bin Euro değerinde yardım yapıldı" dedi.

Berlusconi'yle birlikte üç kişinin yargılandığı davada özel ev partilerine katılan genç kızlara cinsel istismarda bulunulduğu iddia ediliyor.