Prenses Diana gelecekteki gelinine seslendi

Ölümüyle ilgili sır perdesi aralanmayan eski İngiltere Prenses'i Diana, hayatından endişe ettiği için doldurduğu ses kaydında gelecekteki gelinine seslendi.  Diana ses kaydında gelini Kate'e "Seni tanısaydım çok seveceğimden eminim" diye seslendi.

30.09.2013 - 12:45

Prenses Diana gelecekteki gelinine seslendi

Paris’te, 1997 yılında bir trafik kazasında hayatını kaybeden eski İngiltere Prensesi Prenses Diana'nın öldürüleceğinden korktuğu için bir ses kaydı doldurduğu ortaya çıktı.

Huffington Post'un haberine göre, oğlu William ve gelecekteki gelinine seslenen Diana ses kaydında şunları söylemiş:

"Seni tanısaydım çok seveceğimden eminim. Hızla arkadaş olurduk. Çok özel biri olman gerekiyor. Öyle olmasaydın, William'la evlenmezdin. Benim için çocuklarınıza çok iyi bakın. Benim onları sevdiğimi ve sürekli izleyeceğimi bilsinler."

Ses kaydında gelinine direkt olarak seslenen Diana, geleceğin kraliçesi olmanın ve halk baskısının evliliği zorlaştırdığı yönünde gelinini uyarıyor.

Diana'nın son 18 ayını birlikte geçirdiği ve yanından hiç ayrımadığı dostu Lana Marks, "Onu çok iyi tanıyordum. Kate tam Diana'nın istediği gibi bir gelin. Gelinin saçlarının koyu renk olmasını istediğini söylemişti. O bile oldu" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...