Schumi'nin kamerası kayıttaydı

Fransa'da kayak yaparken düşerek ağır yaralanan Alman eski Formula 1 pilotu Michael Schumacher'in kaza esnasında kaskına takılı olan kameranın kayıtta olduğu ortaya çıktı. Schumacher'in eşi Corrine Schumacher ise sessizliğini bozarak, "Lütfen bizi rahat bırakın" dedi.

Haberler 07.01.2014 - 14:34

Schumi'nin kamerası kayıttaydı

Fransa'da yayın yapan internet sitesi "Ledauphine.com" Alman eski Formula 1 pilotu Michael Schumacher'in 29 Aralık'ta yaptığı kazada kaskına takılı olan kameranın kayıtta olduğunu yazdı.

Alman basınında da yer alan haberlerde de, Schumacher'ın kaskındaki kameranın çektiği görüntülerin "net" olduğu belirtildi. Haberlerde, kazanın oluş şeklinin daha net bir şekilde ortaya çıkacağı belirtildi.

Görüntünün ayrıca kaza esnasında Schumacher'in hızını da açıkça ortaya koyacağı ifade edildi.

'YAŞAMA ŞANSI YÜKSELDİ'
Michael Schumacher'in sağlık durumunda düzelme olduğu ve hayatta kalma şansının yükseldiği de iddialar arasında.

'LÜTFEN BİZİ RAHAT BIRAKIN'
Almanya'nın efsanevi Formula 1 pilotu Schumacher'in içinde bulunduğu durumla ilgili bir açıklama da eşi Corrine Schumacher'den geldi.

Uluslararası basından, işlerini yapabilmeleri için doktorlara ve hastane yönetimine yardımcı olmalarını isteyen Corrine Schumacher, "Lütfen bizi rahat bırakın" dedi.

Alman eski Formula 1 pilotu Michael Schumacher, 29 Aralık'ta Fransız Alpleri'nde yer alan Meribel'de kayak yaparken düşmüş ve başını taşa çarparak ağır yaralanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...