Utangaç eşe nasıl dönüştü?

Fransa First Lady'si Carla Bruni'yi kızdıracak bir kitap raflarda yerini alıyor. Yazar Lahouri, "Bruni'nin sıradışı aşklar yaşayan bir erkek avcısından, kocasının politik kariyeriyle uyumlu utangaç manken eşe dönüşümünü anlattım" diyor.

Utangaç eşe nasıl dönüştü?

Fransa'nın Fırst Lady'si Carla Bruni'nin yaşam öyküsünün anlatıldığı Besma Lahouri imzalı bir kitap Sarkozy çiftini öfkelendirecek iddialarla doldu.

Yazar Besma Lahouri, "Carla: Gizli Bir Hayat'' isimli kitabında, Bruni'nin sıradışı aşklar yaşayan bir erkek avcısından kocasının politik kariyeriyle uyumlu utangaç manken eşe nasıl dönüştüğünü anlattığını söylüyor.

Bruni'nin arkadaşları, ailesi ve meslektaşlarıyla yapılan röportajlara dayanan kitapta First Lady için, "erkek avcısı" deniyor ve sahte bir imaj yaratıldığı anlatılıyor.

Kitapta Bruni'nin eski aşklarına da yer veriliyor. Hemen her sene eski aşkları Eric Clapton ve Mick Jagger'ı tatile davet ettiği iddia ediliyor.

Sarkozy'nin oylarını artırmak için First Lady'ye sahte bir imaj yaratıldığı iddiasını da Lahouri şu sözlerle gündeme getiriyor:

"Seçim sonuçları düşük gelmeye başlayınca, cumhurbaşkanının danışmanları bir sorun olduğunun farkına vardılar ve Carla Bruni'nin imajında değişiklikler yaparak, yeni bir 'Lady Diana' yaratmaya çalıştılar."

MICHELE OBAMA İLE HİÇ ANLAŞAMAZ
Bruni'nin Amerikalı First Lady Michelle Obama ile hiç anlaşamadığı da kitaptaki çarpıcı iddialar arasında.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...