Ağrı'daki okul için sahnede

Anjelika Akbar; Ağrı, Tezeren Köyü, 4. Boğaziçi İlköğretim Okulu Yapım Projesi'ne destek olmak amacıyla; 24 Mayıs'ta İş Sanat'ta konser verecek. Elde edilecek tüm gelir projeye aktarılacak.

10.05.2011 - 12:32

Ağrı'daki okul için sahnede

Anjelika Akbar, farklı çalışmalarından eserlerini sunacağı konserinde; "Likafoni", "Bach A L'Orientale", "Raindrops by Anjelika", "İçimdeki Türkiyem" ve diğer albümlerinden örnekler seslendirecek.

Erkan Oğur, İsmail Hakkı Demircioğlu, Rahşan Apay, Mehmet ve Memduh Akatay gibi değerli müzisyenler eşliğinde gerçekleşecek konser programında; "Libertango-İstanbul", "Love", "Bu Dünya Bir Pencere" ve "Uzun İnce Bir Yoldayım" eserleri yer alıyor.

Akbar; proje kapsamında bağış yaparak konsere katılan müzikseverler için, kendi bestelerinin ve uyarlamalarının yanı sıra; S. Rachmaninov, F. Chopin, J. S. Bach, G. Faure ve A. Piazzolla'nın eserlerini de seslendirilecek. Konser; perdesiz gitar, kopuz, çello, perküsyon, bağlama, vokal ve piyano enstrümanlarıyla gerçekleşecek.Boğaziçi ve Robert Koleji Mezunu Sanayici İşadamı ve Yöneticiler Derneği (BRM) ile Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü (BÜYAP) tarafından yürütülen Ağrı Tezeren Köyü, 4. Boğaziçi İlköğretim Okulu Yapım Projesi kapsamında; 11 köyde, 5. sınıfı bitiren öğrencilerin devam edebilecekleri dokuz derslikli, kaloriferli, üç katlı, yemekhanesi olan bir okul yaptırılması hedefleniyor.

Anjelika Akbar'ın kaçırılmaması gereken "Best of Friends, Sounds and Flowers" başlıklı konseri;  24 Mayıs 2011, Salı günü saat 20:00'de İş Sanat'ta gerçekleşecek.  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...