"This time you advise!" sloganıyla yola çıkan ve 1-2 Mart 2014 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi'nde ilk kez düzenlenecek olan Türkiye'nin ilk ve tek interaktif danışmanlık etkinliği ACT (Advanced Consultancy Training), tamamen İngilizce gerçekleşecek.

Seminerler, interaktif vaka eğitimi, ödüllü vaka analizi yarışması ve interaktif mülakat eğitimden oluşan ACT, Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden seçilmiş 40 öğrenciyi iki gün boyunca Boğaziçi Üniversitesi'nin büyülü atmosferinde ağırlayacak.

Etkinliğin ilk gününde, dünyanın önde gelen danışmanlık şirketlerinin üst düzey yöneticileri, danışmanlığı ve bu yılın danışmanlık trend konusunu anlatacaklar.

HAY Group "Danışmanlık Nedir?"i anlatırken, öğrenciler bu yılın danışmanlık trendi "Big Data Analysis"i, SAP danışmanlarından dinleyecekler.

Advanced Concultancy Training, katılımcılarına McKinsey, HAY Group ve SAP danışmanlarından bire bir interaktif mülakat eğitimi alma fırsatı ve uzmanlarla danışmanlık mülakatı deneyimi yaşatmayı vaad ediyor.

İkinci gün ise Accenture'in katkılarıyla düzenlenecek vaka analizi yarışmasında başarılı olan geleceğin danışmanları, Accenture Partner'ları ile bir akşam yemeği ve işe alımda ilk iki aşamayı atlama gibi ayrıcalıklar elde edecek.

Türkiye'nin ilk ve tek interaktif danışmanlık etkinliği olan ACT eşsiz seminerleri, interaktif vaka ve mülakat eğitimleri ve zorlu vaka analizi yarışmasıyla üniversite öğrencilerine danışmanlık dünyasını yakından tanıtmayı amaçlıyor.